Od minulého (prvního) geriatrického profilu B 57 uběhly 2 měsíce a tak Vás prosím o sestavení nového geriatrického profilu, včetně pokynů pro další etapu nápravy. Zároveň Vás žádám o zhodnocení mé práce s pudy břišního mozku a pokud to není v pořádku (pudy stále nereagují na mé výhrůžky), abyste mi poradil, co dělám špatně a jak chyby napravit.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. Celkovo si v liečbe vediete dobre. Organizmus sa dáva do poriadku. Ste precitlivený na žiarenie z elektroniky. Treba sa naučiť chrániť a nevystavovať telo tomuto typu žiarenia. Čo sa týka chromozómov a génov, tak som ešte takúto pohromu nediagnostikoval. Ako patológ som si vás uložil do zbierky netradičností.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky miesta v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 14 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa stará o bunky dostatočne. Epitelové bunky dostatočná životnosť. Orgániky v bunkách poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadro žiadna životnosť. Chromozómy poškodené. Gény na devastáciu kostí a gén na devastáciu srdca. Slabé gény pre činnosť pečene.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo nervový systém tela. Stupeň chorobnosti sa znížil na 40. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú veľmi slabé. Bunkové a mitochondriálne jadrá dostatočná životnosť. Chromozómy slabá činnosť, ale nie poškodenie. Gény na devastáciu pľúc.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta sú v pankrease ešte stále. Stav buniek ako u 14 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť a mitochondriálne životnosť iba 10 rokov, treba liečiť. Chromozómy poškodené a treba riešiť. Gény v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 14 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú poškodené. Orgániky v bunkách sú znetvorené. Bunkové jadrá žiadna životnosť a mitochondriálne jadrá pohrebisko. Chromozómy rizikové a treba akútne riešiť. Gény na likvidáciu kostnej drene. Gény zle riadiace biele krvinky pri ich vzniku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 14 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky slabá životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku, ale napádané vírusmi bežne žijúcimi u psov. Bunkové jadrá úmrtné oznámenie a mitochondriálne jadrá slabá životnosť. Chromozómy poškodené. Gény na likvidáciu samých seba. Gény zle riadiace bunky v tejto oblasti.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku, ale vo vnútri vírusy. Bunkové jadrá slabá životnosť a mitochondriálne jadrá pohrebisko. Chromozómy rozstrapkané a poškodené. Gény v poriadku.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú poškodené. Bunkové jadrá pohrebisko a mitochondriálne jadrá riziková oblasť, ako keby ukončovala svoju existenciu. Chromozómy poškodené a natrhané. Gény na odmietanie dávať telu hormonálne látky. Rizikový gén na likvidáciu mitochondriálnych jadier v tejto oblasti.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú znetvorené v pľúcach, pečeni a svaloch, ostatné v norme. Bunkové jadrá a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy poškodené a rozstrapkané. Celkovo ste precitlivený na všetky zdroje žiarenia aj z odstavených televízorov, počítačov, mobilov. A tak isto elektrických zdrojov ako je transformátor. Na prácu s technikou a elektrotechnikou treba ochranu z priesvitného plastu a pod. Gény: v orgánoch sú dvaja samovrahovia a gény zle riadiť organizmus a vyhasnúť. Celkovo riziková oblasť.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo obkreslilo tuk tela. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Začali ste tvoriť 100 užitočných látok z tuku a hlavne natekajú do svalov.

Geriatrická diagnostika pudov: pudy natekajú do tela slabučko. Máte z ich prieniku zbytočný strach. Vyhrážate sa im príliš slabo. Treba pridať.

Geriatrická liečba podľa pudov

Oblasť neurónov: dať zamraziť mlieko na mrazák, ale musí to byť v malých kockách alebo v podobných tvaroch a zamrazené prikladať na telo. Stačí raz. Robte postupne určité časti tela. Treba prejsť celé telo a treba vydržať bolesť. Ja osobne som mal podobné terapie.

Oblasť nervstva: znovu kocky ľadu z bežnej vody a do toho nasekať rôzne čerstvé bylinky a prikladať na telo. Raz prejsť celé telo. Možno to spojiť s prikladaním kociek z mlieka.

Oblasť pankreasu: je riešená v ľadových a mliečnych kockách.

Oblasť kostnej drene: nasekať kúsky kuracieho mäsa, zamraziť a dať ku kockám z ľadu a mlieka.

Oblasť krvného riečišťa: je riešená v kockách ľadu, mlieka a mäsa.

Oblasť hormónálnej sústavy: ku kockám z ľadu, mlieka, kuracieho mäsa pridať kocky králičieho mäsa.

Oblasť pľúc, pečene a svalov: kúpte si kus hovädzieho mäsa na polievku chladené, zabaľte do alobalu a prikladať na telo. Stačí raz obísť celé telo za 2 mesiace.

Oblasť tukových buniek k navýšeniu produkcie užitočných látok: šúchať telo nasucho pred sprchovaním aspoň 20 krát za 2 mesiace.

Po dvoch mesiacoch sa prihláste na kontrolu.

Pridaj komentár