Poslednú dobu ako by som bola bez energie, mám pocit, že nevládzem. Mám problémy s tlakom, pečeňou, dlhodobé zachrípnutie bez zjavnej príčiny. Od dieťaťa som v „opatere“ liečiteľov/ mám ekzém/, verím ich sile, ale viem aj odhadnúť, komu sa zveriť a ku komu mám tzv. blok.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto sú ganglie okolo pečene. Teda poslabšie riadenie tejto oblasti. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby. Organizmus sa celkovo dobre stará o neurónové oblasti.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Celkovo je všade oslabená a nie v plnej výkonnosti, no nič akútne. Stav buniek kostnej drene ako u 40 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta riečišťa sú v pečeni. Stav buniek krvného riečišťa ako u 40 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto je nervstvo srdca. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto je v pečeni. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je enormná spotreba hormonálnych látok svalovými bunkami.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň, obličky a svaly. Chorobnosť pečene je 60, čo je už bežiaca chorobnosť, ale nie tak silná, aby bola u lekárov zachytená. To by musela dosiahnuť stupeň 90. Pečeň je rozdrobená, na povrchu popálená silnou aktivitou, tučnota a mastnota pečene, slabá biochemická činnosť. Nevhodné vírusy a mikroorganizmy. Do budúcna riziková oblasť. Stupeň chorobnosti obličiek je 60, čo je bežiaca chorobnosť. Možno sono obličiek by to už zachytilo. Príčina chorobnosti je slabá aktivita buniek obličiek. Dosť buniek je poškodených. Poškodenie realizujú biele krvinky, ktoré sú neadekvátne agresívne, pôsobia na obličky, pečeň aj pľúca. Občas to skúsia aj na srdce. Sporadicky atakujú kožu. Asi príčina ekzematických stavov. Stav chorobnosti svalov je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti: vnútro buniek obsahuje sebadevastačné mechanizmy a poškodzuje sa zvnútra. Zvýšený prísun hormónov blokuje túto devastáciu. Celkovo svaly v zlej kondícii.

Diagnostika imunitná: voči udržaniu štandardných buniek je dobrá. Ale niektoré biele krvinky robia agresívne útoky na vlastné bunky. Imunita voči mikroorganizmom je celkovo nedostatočná. Všade nežiaduce premnožené mikroorganizmy. Organizmus to nedostatočne zvláda sám. Odporúčam imunitné vyšetrenie a liečbu.

Záver: príčinou vašich problémov sú premnožené mikroorganizmy a neschopnosť imunitného systému zlikvidovať ich a udržať vhodný stav. Odporúčam návštevu imunologického pracoviska. Ja vám môžem vypracovať špeciálny profil na mikroorganizmy. Vnútorná liečba je možná cez pudy v brušnom mozgu. Bližšie o liečbach cez pudy v Geriatrickej poradni na stránke.

REAKCIA NA PROFIL
Ďakujem za poslanú diagnostiku. Vcelku ste vystihol moje problémy, najviac ma šokuje reakcia vlastného organizmu na napádanie orgánov. Takto som prišla aj o štítnu žľazu pred 2 rokmi, museli mi ju vyoperovať pre autoimúnne poškodzovanie. Pečeň je poškodená z liekov, ktoré som brala pri liečbe štítnej žľazy. Ľadviny mám choré, kvôli tomu som aj doma, brala som silné lieky, čo tiež nebolo bohviečo. Priznám sa lekárom verím tak na 40%, nie vždy dokážu chorobu zachytiť, ako teraz napríklad- nič moc. Mám 53 rokov a rada by som bola na to zdravotne v poriadku. Zatiaľ Vám veľmi pekne ďakujem, nech Vás boh sprevádza.

Saša Pueblo: Vypracujem vám hlbší profil až na úroveň buniek, preliečite sa a potom sa môžme pozrieť aj na ďalšie oblasti.

Geriatrický profil génový

Celkovo možno konštatovať, že vaše vnútro je dobre nastavené na ďalšie roky života. Odporúčam ešte upraviť činnosť hormonálnych žliaz na úrovni génov a navýšiť tvorbu užitočných látok v tuku. Celkovo vás možno zaradiť medzi osoby s génmi dlhovekosti. Tak isto sa môžeme zaoberať aj drobnosťami, ktoré vás trápia. Napíšte, čo chcete riešiť a pozriem sa na to osobitne. Ešte odporúčam preveriť celkovo fungovanie imunity a nastaviť ju na ďalšie roky.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Teda organizmus sa o túto oblasť dobre stará. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú vzorové. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú silné. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú vzorové. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú silné. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú vzorové. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú silné. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú vzorové. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú silné. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú vzorové. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú silné. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú vzorové. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú silné. Gény dlhovekosti sú prítomné. Je tu ešte gén na veľmi rozumné šetrenie dávkovania hormonálnych látok. Treba navyšovať produkciu z tukových buniek. Zatiaľ produkujete asi 1000 užitočných látok a mali by ste produkovať viac. Možnosť je až 10 000 000 jednotiek užitočných látok z tuku. Látky podporujú hlavne hormonálne žľazy. Hormonálna činnosť sa upravila.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú vzorové. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú silné. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Celkovo je všetko v poriadku a treba iba navýšiť produkciu užitočných látok a udržať ju na vyššej úrovni, optimálne by bolo treba si 10 000 užitočných látok. Ešte treba doriešiť aj gény v hormonálnych žľazách. Vypracujem vám vhodný postup samoliečby.

Hlavná hormonálna žľaza sa dobre adaptovala na umelý hormón štítnej žľazy. Občas sa niekde nahromadí viac v určitej časti tela. Hormonálne dávky sú nastavené dobre. Účinnosť hormónov je dobrá, transfer hormónov je tak isto v poriadku. Umelý hormón štítnej žľazy poškodzuje nervstvo v predĺženej mieche, kde sa meria krvný tlak. Organizmus to opravuje. Niekedy sa umelý hormón usadí v pečeni a potom to v pečeň likviduje. Vtedy sa zvýši cholesterol a zase klesne. Občas hormón oblbne biele krvinky, ale to sa zase dá do poriadku.

Geriatrická liečba podľa pudov
Kúpte si jódovú tinktúru alebo sa obkladajte rozmrazenými  rybami, ale lepšie bude tinktúra alebo niečo, čo obsahuje jód. Jemne natierajte tinktúru na telo aspoň 10 krát po dobu 2 mesiacov. Po natretí umyť. Cieľom je začať produkovať užitočné látky z tuku, ktoré doharmonizujú spoluprácu s umelým hormónom štítnej žľazy. O dva mesiace sa prihláste na kontrolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.