Po dvoch mesiacoch geriatrickej liečby sa hlásim na kontrolu s cieľom ďalšieho vypracovania hĺbkového profilu na úrovni génov.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na úroveň génov vo vašom tele (predošlý profil B 63). Odhad hovorí, že v tejto rovine je, bohužiaľ, veľký neporiadok a bude sa to musieť upraviť. Zatiaľ to organizmus zvnútra chce riešiť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Teda organizmus sa vzorne stará o bunky v tejto oblasti. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény na likvidáciu lymfatických uzliniek.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény na devastáciu kostí.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény na devastáciu kostí a lymfatických uzliniek.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Dva devastačné gény ako má pankreas.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Dva devastačné gény ako má pankreas.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Dva devastačné gény ako má pankreas.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto sú semenníky. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby, ale semenníky ako u 70 ročnej zdravej osoby. Teda organizmus sa zle stará o túto oblasť. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Orgániky poškodené a zdeformované. Epitelové bunky majú nedostatočnú životnosť. Bunkové a mitochondriálne jadrá žiadna životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Génová úroveň obsahuje onko gén do oblasti semenníkov, dva devastačné gény ako má pankreas a gén na likvidáciu semenníkov. Snaha spraviť z tejto oblasti ženské vaječníky. Príčina je v genetickej rovine a treba dať do poriadku.
Epitelové bunky ostatných hormonálnych žliaz sú v poriadku. Orgániky v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény dva devastačné ako pankreas a silný devastačný gén pozmeniť orgány tela na zvieracie bunky. Extrémne silný tlak a rizikovosť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. No nie chromozómy pľúc. Organizmus na túto oblasť pľúc už útočí a nepovažuje ich za prirodzenú súčasť organizmu. Riziko do budúcna. Treba dať do poriadku. Devastačný gén v pľúcach má snahu pozmeniť pľúca na žabie bunky. Riziko. Gén v obličkách pozmeniť ich na niečo ako krokodílie bunky. Gén v slezine pozmeniť ju na vtáčie bunky. Aj v ďalších oblastiach gény tlačiace bunky do iných buniek. Treba to napraviť, pokiaľ to vnútorný systém schváli.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo obkreslilo tukové bunky. Produkujete v nich 1 000 000 užitočných látok. Do tela nateká skoro 90% týchto látok podľa potreby organizmu. Hlavne tieto látky podporujú liečivé procesy v tele.

REAKCIA NA PROFIL

Vďaka za profil. Viac menej som niektoré veci čakal, tak ako ste napísali, hlavne čo sa týka génov s devastáciou kostí a semenníkov. Zároveň by som Vás chcel poprosiť o vypracovanie liečby, ako ten bordel napraviť.

Geriatrická liečba podľa pudov
Zabaliť do alobalu kosti rôzne a jeden malý magnet. Posúvať to po tele, spraviť asi 4 terapie. Jedna terapia trvá pár minút.
Zabaliť do alobalu kus čierneho uhlia, môže byť aj koks. Šúchať po tele asi 6 krát. Terapia trvá pár minút.

Oblasť genitálií
Nachytať mravce, rozdrviť v rukách a pošúchať danú oblasť. Skúsiť najskôr reakciu kože. Rozrezať dážďovku, pošúchať ňou ruky a rukami potrieť danú oblasť. Žĺtko z vajíčka natrieť na danú oblasť a umyť. Surovú slaninu natrieť na ruky a pošúchať rukami danú oblasť. Všetko zrealizovať viackrát.
Do minerálky – najlepšie Fatry – vhodiť niekoľko acylpyrínov. Umyť celé telo aspoň 10 krát za dva mesiace.
Do slivkového lekváru rozdrviť acylpyrín a natierať telo. Vyskúšať reakciu kože. Spravte tak aspoň 5 krát celé telo za 2 mesiace. Dať do slivkového lekváru kvet orchidey a pošúchať telo raz za 2 mesiace.

Pridaj komentár