Požiadali ste ma, aby som sa pozrel, čo sa u vás deje na bunkovej úrovni (predošlý profil B 21). Na jednej strane máte gény dlhovekosti a na druhej strane hlavne v orgánoch sú to gény, ktoré majú chuť vaše bunky pozmeňovať, čo nie je dobré, ale pudy to chcú riešiť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Teda organizmus sa dobre stará o bunky. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Orgániky v bunkách sú silné. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú dlhoveké. Tieto dve jadrá intenzívne spolupracujú. Chromozómy v poriadku. 2 gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Silné prepojenie chromozómov v bunkovom a mitochondriálnom jadre. Veľa génov dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú silné. Chromozómy sú v poriadku. Silné prepojenie chromozómov v bunkovom a mitochondriálnom jadre. Veľa génov dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Silné prepojenie chromozómov v bunkovom a mitochondriálnom jadre. Veľa génov dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú vzorové. Chromozómy sú kvalitné a spolupracujúce. V tejto oblasti chýbajú gény dlhovekosti. Odporúčam dobudovať.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto je oblasť okolo srdca. Epitelové bunky rozvrátené. Treba riešiť. Orgániky v bunkách sú zdeformované. Bunkové a mitochondriálne jadrá nedostatočná životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Silný devastačný gén pozmeniť túto oblasť na gorilie bunky a postupovať v devastácii a rozpade lymfatického riečišťa. Riziková oblasť. Pudy to chcú riešiť zvnútra.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhoveké. Gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú nedostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhoveké. Iba srdcové nedostatočná životnosť. Srdce obsahuje gén prerobiť ho na zvieracie bunky a to gorilie. Vo všetkých orgánoch je už genetický posun do roviny niečoho ako gorilích buniek a niekde aj vtáčích. Rizikový faktor. Pudy to ešte chcú riešiť.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: tukové bunky produkujú 4 000 000 užitočných látok a z ich asi 50% nateká aj do tela a hlavne do orgánov.

Geriatrická liečba podľa pudov
Na medenú dlhšiu platničku (40×1 cm) poukladať magnety malé asi 10 kusov. Magnety prilepiť páskou a prikladať na telo.  Asi 10 krát obísť celé telo počas 2 mesiacov. Jedna terapia trvá asi 15 minút.Na oceľovú platničku dajte magnety. Platničku posúvate po tele asi 10 krát za 2 mesiace. Jedna terapia trvá asi 20 minút. Tak isto na hliníkový rovnoramenný trojuholník a =10 cm pripevníte magnety asi 7 kusov. 10 krát prikladať na telo. Na mosadzný plech tvaru obdĺžnika asi 10 x 20 cm dať magnety a 10 krát  priložiť na telo. Vyrobiť magnetický náramok z malých magnetov alebo magnetickú umelohmotnú pásku a dať okolo zápästia rúk a nôh. Asi 10 krát. Do jadrového mydla dať dovnútra malý magnet a používať. Magnet dať aj na sprchu pri sprchovaní. Nech voda ide cez magnet.

Pridaj komentár