Dvojmesačnej procedúre sa opäť hlásim na kontrolu. Môžem konštatovať mierne zlepšenie stavu prejavujúcich sa symptómov, čo je vcelku povzbudivé, avšak rád by som pokračoval v liečbe až do dosiahnutia perfektného zdravotného stavu. Prosím teda o odbornú diagnostiku. Vopred ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil B 22). Viedli ste si v liečbe výborne a všetko je vo výbornej kondícii. Môžete si organizmus nastaviť na dlhovekosť a bezchorobnosť. Po určenom čase sa ozvite.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Teda vzorná starostlivosť organizmu o bunky v tejto oblasti. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény sú v poriadku. Dokonca všade je gén na rýchle liečenie a udržovanie dobrého zdravotného stavu. V tuku produkujete asi 100 000 užitočných látok. Do tela nateká 60% týchto látok. Imunita celkovo v poriadku.

Geriatrická liečba: v tele je možné posilniť gén pre bezchorobnosť a to tým, že si budete na telo ukladať lupene ruží. Vždy dve veľké ruže priložiť a na to utierku. Posúvať po všetkých častiach tela, robte tak asi 6 krát za 2 mesiace. Jedna procedúra trvá aj 2 hodiny. Je možné posilniť aj gén dlhovekosti. Po tele posúvať kúsok múmia aspoň 10 krát po celom tele po dobu 2 mesiacov. Jedna procedúra trvá asi pol hodinu. Po dvoch mesiacoch sa ozvite na kontrolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.