Som rád, že ste sa rozhodli zrealizovať hlbšiu sondu do vnútra organizmu (B 83). Zrealizoval som vám odhad toho, čo sa deje v hĺbke buniek. Šťastie je, že všetko chcú pudy v bunkách riešiť. Zrealizujem vám špeciálny mikrobiálny profil a potom sa pustíme do liečby podľa požiadaviek pudov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Teda organizmus bunky neudržuje v dostatočnej kondícii. Optimálny stav je ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku, dostatočná životnosť. Orgániky v bunkách v norme. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú slabú životnosť. Chromozómy v jadrách buniek sú nepozmenené a v poriadku. Gény: slabo vyvinutý gén pre riadenie a spoluprácu so svalmi.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky, ktoré držia tvar nervových dráh a zakončení, sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadro má dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény: slabo vyvinutý gén na likvidáciu prestarnutých buniek vo svaloch.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo pankreas v poriadku. No množstvo slabých miest v pankrease. Množstvo nežiaducich mikroorganizmov. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény ako u nervových buniek.
Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesta nie sú. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény ako u nervových buniek.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto je spodná časť chrbtice. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú slabú životnosť a treba riešiť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény ako u nervových buniek, ale je tu ďalší gén poškodzujúci orgány celkovo.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesta sú v spodnej časti chrbtice z dôvodu nežiaducich mikroorganizmov. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény ako u nervových buniek.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesta nie sú. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény ako u nervových buniek. Slabý gén pre činnosť lymfatických uzlín na lymfatických dráhach.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány a časti v poriadku. Slabšie miesta nie sú. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény ako v lymfatických bunkách.

Geriatrická diagnostika mikrobiologická: bude zrealizovaná následne o týždeň.

Geriatrická liečba podľa pudov

Neurónová oblasť
Zožeňte si väčší vápencový kameň, opýtajte sa niekoho vo svojom okolí, aký to je. Umyte ho a prikladajte na holé telo, aj na hlavu. Stačí 2 krát po celom tele. Terapia trvá 15 minút. Realizovať v priebehu 2 mesiacov.

Nervová oblasť
Zohnať čadičový kameň. Používa sa ako sekaný kameň na obrubníky. Stačí kúsok a posúvať ho po tele asi 3 krát počas 2 mesiacov. Terapia trvá 15 minút.

Pankreas, kostná dreň, krvné a lymfatické riečište, hormonálne žľazy, orgány
Zohnať väčší kus magnetu alebo viac malých magnetov. Ukladať na telo 2 krát. Terapia trvá 15 minút.
Potom tlaky prstov na telo, každý bod pár minút. Hlavne oblasť podpazušia, krku, slabín, kĺbov rúk a nôh. Spravte tak 1 krát. Volá sa to akupresúra tlakom.

Mikrobiálna liečba základná
V prvom rade chce pud teritoriálny likvidovať herpetické vírusy v tele. Na handričku alebo starú utierku poukladať nakrájaný surový zemiak a bobkové listy. Do tohto pridať aj tvaroh. Postupne handričku posúvať po tele. Môžete to dať aj do vrecúška. Odskúšať najskôr reakciu kože. 4 krát treba obísť celé telo. Jedna terapia trvá asi 1 hodinu. Prvý týždeň spraviť terapiu, počkať dva týždne a potom znovu. Potom týždeň prestávka a pokračovať. Počkať mesiac a znovu pokračovať. Prihláste sa na kontrolu o 2 mesiace.

Pridaj komentár