Som rád, že sa tak intenzívne venujete geriatrickému programu (predošlý profil B 80). Veštecky som znovu odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. V neoficiálnej geriatrickej lige ste sa dostali na prvé miesto. Je čas riešiť úroveň génov a chromozómov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhoveké cez 100 rokov. Orgániky v bunkách v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gén pre onkologické ochorenie na viacerých miestach tela ako lymfatické uzliny, tukové bunky, hormonálne žľazy. Dedičná línia matky.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky v poriadku a dlhovekosť. Orgániky v bunkách sú vzorové a často dvakrát. Bunkové jadrá dlhovekosť cez 100 rokov. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény: nachádza sa tu gén s potrebou zničiť sa a dať expanziu k nekontrolovateľnému zväčšovaniu tukových buniek. Rizikový faktor.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú dlhoveké. Orgániky v bunkách sú posilnené až zdvojené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú posilnené až zdvojené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény: gén samovrah a môže pôsobiť do oblasti tukových buniek.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú posilnené až zdvojené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény: gén samovrah a môže pôsobiť negatívne do oblasti tukových buniek, slabý gén na riadenie žilového systému.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú posilnené až zdvojené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény ako u krvného riečišťa.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Hormonálne žľazy začali pracovať až na úrovni génov. Predtým tak hlboko neprenikali. Z tukových buniek sa valí množstvo užitočných hormonálnych látok. Hormonálna sústava pracuje veľmi precízne a cítiť z nej liečivú silu. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú posilnené a často trojnásobné. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v jednom prípade poškodené no pozitívnym smerom, v ďalšej oblasti zlikvidované gény starnutia, čo sú priaznivé genetické zmeny. Gény ako u krvného riečišťa, no pridal sa silný gén na devastáciu kože.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku, ale obličky iba asi na 40 rokov. Orgániky v bunkách sú posilnené až zdvojené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy čiastočne neštandardné a likvidácia génu starnutia alebo oslabenia jeho funkcie. Gény ako u hormonálnej sústavy.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta nie sú. Hlboká úroveň fungovania až na úroveň génov. Modifikácia mriežka a plno zásobných látok voči mikroorganizmom. Teraz tečú silne do oblasti pľúc. Na nižšej úrovni ako u hormonálnych buniek.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: : kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú poškodené a slabé. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy na viacerých miestach poškodené s tendenciou zvrhnúť sa na úroveň myšacích buniek. No vyvíjate extrémny tlak psychický aj liečivý, aby sa tak nestalo. Niektoré zmeny v chromozómoch vedú k produkcii množstva užitočných látok pre organizmus, čo je dobré. Gény ako u hormonálnej sústavy, ale silné poškodenie génov v mitochondriách. Veľký rozsah poškodenia. Pudy chcú riešiť v poslednej chvíli. V tuku produkujete 6 000 000 užitočných látok do tela, z dôvodu terapie do tela nateká 70% týchto látok, čo je výborné. Organizmus sa pripravuje na spojenie bunkových a mitochondriálnych jadier a to všade. Tak isto chce všade trváce bunky a nie deliace sa alebo s obmedzeným delením.

Geriatrická diagnostika imunitná: vo výbornej kondícii, preniká všade, je dostatočne silná. Minimálne množstvo neštandardných buniek. Mikrobiálna imunita sa zmenila, organizmus si začína budovať špecifické mikroorganizmy a ich kombinácie. Pripomína to zoologickú záhradu. Mikroorganizmy fungujú v prospech organizmu nad rámec bežných možností.

Geriatrická diagnostika pudov: pudy prenikajú všade a dokonca už aj na úrovni génov, kde treba spraviť poriadok.

Geriatrická liečba:

– na telo obklady tvaroh, ihličie a rôzne drevité huby raz za 2 mesiace
– slanina a do toho drevité huby rôzneho druhu, spraviť obklad raz za 2 mesiace
– drevité huby spolu s cukrom do vrecka a prikladať na telo
– drevité huby a kúsky čerstvých drievok, raz obklad na telo
– šúchať telo rozdrvenými včelami 10 krát
– drevité huby a kúsky citróna spolu zamiešať a obklady
– drevité huby a múmio, Solfatan, hlina z lesa
– jadrové mydlo, mydlo s výťažkami z Mŕtveho mora, Pitralon
– popíjať šťavy z čerstvého ovocia, byliniek a podobne

Pridaj komentár