Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel a odhadol, čo sa deje vo vašom tele (predošlý profil B 39). Som rád, že sa dávate do poriadku a teraz tak môžete spraviť až na úroveň chromozómov a génov. No stav buniek svalov už nemožno dať do poriadku. Zostáva už iba doživotné mikronatŕhanie cvičením a bolesť. Ostatné sa dá dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú slabú životnosť až rizikovosť v mieche. Treba riešiť. Orgániky v bunkách sú postáčané a zle pracujú. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú v poriadku. Je tu gén na poškodzovanie celého mozgu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto je oblasť uší. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú dlhoveké. Chromozómy v poriadku. Gén na devastáciu uší.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gén na devastáciu uší.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú nedostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách poškodené a toxikované. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gén na devastáciu uší a mozgu.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v bunkách poškodené a zle fungujú. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú poškodené a nežiaduce zmeny spraviť z krvného riečišťa nejakú čudnú kreáciu. Veľmi silný devastačný faktor. Gén na devastáciu uší, mozgu a znetvorenie krvného riečišťa. Ďalej gén na devastáciu kĺbových spojov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v bunkách znetvorené a poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény ako u krvného riečišťa a ešte gény na devastáciu orgánikov v bunkách.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Silná podpora z bieleho tuku, voči hormonálnym žľazám produkujete skoro 60% látok, čo je výborné. Epitelové bunky majú nedostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény ako u lymfatického riečišťa.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú všade nedostatočnú životnosť. Orgániky všade poškodené a znetvorené. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény – všetky, čo boli menované, devastačné sú všade. Pudy to ešte chcú riešiť, ale veľa času na to nie je. Treba múdro a razantne konať.

Geriatrická diagnostika svalov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby, čo je zlepšenie. Mikronatŕhanie je slabé. Nechutí vám bolesť a chcete plávať iba pre radosť. A to je veľká chyba. Epitelové bunky – žiadna životnosť. Orgániky v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú nedostatočnú životnosť. Chromozómy sú poškodené a nežiaduce genetické zmeny do roviny experimentov budúceho vývoja. Chcú presúvať svaly na iné miesta. Ďalšie poškodené chromozómy chcú potrhať svaly na kúsky. V génovej rovine gén na likvidáciu svalov a tiež iné génové devastácie. Bohužiaľ, táto rovina sa už nedá dať do poriadku. Pudy odmietajú. Zostáva technika mikronatŕhania svalov raz mesačne a to poriadne. Ako keby vám niekto napichoval ihly do tela. Zvyšovať váhy alebo pohyb určitého druhu až do bolesti. Cítiť, že nemáte na to chuť. Asi vám príde, keď budete v pokročilom veku o barlách alebo na vozíčku. Čo vám neželám, ale treba prijať bolesť ako prirodzenú súčasť života. Závažia na plávanie a neskôr posilňovňa.

Geriatrická diagnostika pudov: všetky štyri pudy prenikajú do tela stále viac. Budujete systém trvácej starostlivosti, bezchorobnosti a dlhovekosti. No čaká vás veľa práce. Trikrát týždenne prezerať obrázky jaskýň, čítať geriatrické príspevky, vyhrážať sa pudom aj v autohypnotickom stave.

Geriatrická diagnostika biely tuk: v bielom tuku produkujete asi 1000 000 rôznych užitočných látok pre telo, čo je značný nárast. No do tela ich nateká ani nie 30% z celkového potenciálu. Treba sťahovací opasok na žalúdok, tanierik a obmedziť rozumne stravu. Do plátenného vrecka menšie citróny a obkladať telo každý deň po dobu 2 mesiacov. Natierať telo zeleným čajom.

Geriatrická diagnostika imunity: zatiaľ všetko štandardné.

Geriatrická liečba podľa pudov

Neurónové oblasti: prikladať na telo vrchnáky z konzerv alebo samotnú konzervu a to všade po tele. 10 krát prejsť celé telo po dobu 2 mesiacov. Jedna procedúra trvá 15 minút.

Prikladať na telo kúsky drevného uhlia v plátennom vrecku. Procedúra trvá 40 minút. Realizovať 4 krát za obdobie 2 mesiacov.

Nervové oblasti: ukladať na telo hovädzie mäso väčší kus. 4 krát obložiť celé telo. Procedúra trvá aj 40 minút. Zrealizovať počas 2 mesiacov.

Kostná dreň: ukladať na telo jahňacie mäso. 4 krát postupne obložiť celé telo. Procedúra trvá 20 minút. Zrealizovať počas 2 mesiacov.

Krvné riečište: zohnať embryá myší alebo škrečkov. Pozabíjať a 1 krát posúvať po tele. Jedna procedúra trvá 30 minút.

Prikladať bravčové mleté mäso na telo, 4 obklady celého tela. Jedna procedúra trvá 30 minút. Počas 2 mesiacov zrealizovať.

Kúpiť čerstvé mäso z kačice, mäso ukladať na telo 1 krát prejsť celé telo. Procedúra trvá 2 hodiny. Zrealizovať počas 2 mesiacov.

Čo sa týka svalov, skúsime liečbu octanovými obkladmi asi 10 krát celé telo. Procedúra trvá asi 40 minút. Zrealizovať počas 2 mesiacov. Zároveň preventívna.

Liečba pankreasu: Vtierať do kože aspoň dve balenia Pankreolanu počas 2 mesiacov. Rozpustiť alebo rozdrviť na kúsky a vtierať do pokožky. Na začiatok odskúšať reakciu kože.

Uviazať pás okolo žalúdka a tanierik na plexus solaris.

Do plátenného vrecka menšie citróny a obkladať každý deň telo po dobu 2 mesiacov. Cieľom je natekanie užitočných látok do tela.

Pridaj komentár