Chcel by som Vás poprosiť o vypracovanie nového geriatrického profilu. Vopred ďakujem.

Som rád, že ste absolvovali cestu okolo Balatonu a priniesli ste si minerálne vody, z ktorých ste vylúhovali minerály a natierali si ich na telo (predošlý profil B 23). Všetky bunkové jadrá sú nastavené na dlhovekosť. Tak isto na 100% vám do tela nateká všetkých 1 400 000 rôznych chemických látok. Trvalo si udržujete vysoký štandard starostlivosti o bunky. V tomto smere ste v rámci Geriatrickej ligy jednotka. Je čas ísť na úroveň chromozómov a génov. Bohužiaľ, tam to vyzerá na opačné vedenie. Máte na tejto rovine veľa nebezpečných trendov, ktoré treba rýchlo upratať, pokiaľ sa to dá. Pudy to stihnú, ako za hovorí, za 5 minút 12.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Teda vysoká starostlivosť a udržanie zdravia. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú pozmenené a slabá vitálnosť. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény: gén na devastáciu orgánikov v bunkách, gén na likvidáciu miechy.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy v poriadku. Gény ako u neurónových buniek.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Orgániky sú poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy v poriadku. Gény ako u neurónových buniek.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú štandardné. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény ako u neurónových buniek.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy v poriadku. Gény ako u neurónových buniek plus gén na likvidáciu červených krviniek.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú nedostatočnú životnosť. Orgániky sú zdevastované. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy v poriadku. Genetické nežiaduce zmeny spraviť z lymfatického riečišťa niečo čudné, snaha to zmutovať. Gény na likvidáciu miechy, na devastáciu orgánikov, gén na likvidáciu červených krviniek, gén onkologický pre hladké svalstvo v tele – 4 devastačné gény.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadro majú dostatočnú životnosť. Chromozómy v poriadku. Gény ako u lymfatického riečišťa. Pudy to chcú liečiť, ale je to v poslednej chvíli.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Celkový stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú nedostatočnú životnosť. Orgániky sú zdevastované. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy v poriadku. Gény ako u lymfatického riečišťa.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v tuku produkujete 1 400 000 užitočných jednotiek, z toho 100% nateká do tela, čo je až neuveriteľné. Je to spôsobené extrémne pomalým trávením. Trojité užitočné modifikácie.

Geriatrická liečba podľa pudov: dať na mrazák umelohmotnú fľašu s vodou alebo igelitové vrecko na výrobu ľadu. Zamraziť a ukladať na telo postupne raz za 2 mesiace. Procedúra trvá aj 2 hodiny pre celé telo. Chlad musí prenikať hlboko dovnútra. No nie omrzliny.

Kúpiť si škrtiace obväzy a postupne omotať okolo určitej časti tela a počkať, kým nezačne daná oblasť tŕpnuť, a to hlavne končatiny, ale omotať aj okolo tela. Robte tak 1 krát za dva mesiace. Vytvoriť silný tlak idúci dovnútra na jedno miesto aj 2- 3 minúty.

Ukladať na seba ťažké kusy závažia, kamene na handru alebo niečo ťažké. 2 krát celé telo okrem tváre – ruky, nohy, brucho, hruď počas 2 mesiacov. Tlak trvá 1 – 2 minúty. Možno realizovať v posilňovni.

Sauna, brezové metličky a vyšľahať celé telo – 4 krát za 2 mesiace.

Spraviť plátenné vrecko so sušeným ovocím a to hlavne sušené slivky. Prikladať na telo 4 krát za 2 mesiace. Procedúra trvá hodinu na celom tele.

Natierať telo slivkovým lekvárom – celé telo a umyť. Odskúšať reakciu kože najskôr. Robte tak 10 krát za 2 mesiace.

Potom sa ohláste na kontrolu, ako to zafungovalo.

Pridaj komentár