Poprosím Vás o vypracovanie nového vešteckého profilu. Rada by som vedela, ako pokračujem na svojej duchovnej ceste. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som opätovne veštecky vyhodnotil vašu duchovnú cestu (predošlý profil B 8). Robíte ju univerzálne, ale chýba vám systém dostatočnej výdrže, nezasahovanie do duchovna podľa toho, čo chce ľudské ja. Chýba tomu vytrvalosť a dôslednosť.

Zdravotný stav
Bol vyhodnotený osobitne a realizuje sa geriatrický program na úrovni buniek (B 67).

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Celkovo stabilný psychický stav.

Povaha
Keďže aktívne meditujete, ste univerzálne usadená vo veľkom mozgu, strednom mozgu, v mozočku, už aj v mieche, brušnom mozgu, gangliách a prenikáte aj to buniek na úroveň orgánikov v bunkách. Teda robíte 7 ezoterických ciest viazaných na neurónové oblasti tela.

Sexus
Celková sexualita je nasmerovaná k zdraviu, vitalite a do oblasti ezoteriky. Povrchová vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: duchovné záležitosti. Vnímať snahu ovládnuť a udržať si sexualitu za účelom zdravotným a duchovným.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali čierne anjelské sféry, tie ste vlastným úsilím postupne zmenili na sivasté a momentálne na biele. Tu na bielej anjelskej línii máte čo robiť. Skôr sa musíte ešte nútiť, aby ste prijali šťastný osud. Ešte stále sa orientujete na náboženské techniky ako na svet mŕtvych anjelských sfér. Často sa vám motá anjelská sféra dyslektikov a náboženské anjelské sféry. Treba to dôsledne kontrolovať. Anjelské náboženské sféry sú o pokore, láske a súcite. Dyslektické sú o dosahovaní úspechu, ale tak, aby to bolo na prospech okoliu. Máte otvorené všetky druhy dyslektických anjelských sfér, čo je výsledok meditačného úsilia. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly a tie viete podľa potreby pozmeňovať a to tak, aby vám nebránili v duchovnosti. Momentálne obsahujú všetko o anjelských sférach okolo planéty Zem, čo je v poriadku.
Počas embryonálneho vývoja sa vaše chromozómy, a hlavne génové reťazce, usporiadali voľnejšie ako u bežných ľudí. Teda v tej najhlbšej podvedomej rovine ste zorientovaná na ezoteriku, všestrannosť. Prirodzene patríte medzi duševne nadané osobnosti. Bežný ľudský alebo náboženský život je pre vás príliš málo.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Ešte stále ste nedostatočne spojená so svojím najhlbším podvedomím aj z toho dôvodu, že v mikrosvete prenikáte iba na úroveň orgánikov v bunkách ako trvalý efekt. Úplne sa so svojím podvedomím spojíte až na úrovni reťazcov DNK, RNK. To sú hlbšie roviny mikrosveta a Silva školy, jej schopnosti prenikať do sveta menšieho ako hrot ihly. Sem treba zamerať ďalší duchovný rast. Často svoje najhlbšie podvedomie považujete za svojho nepriateľa a zbytočne naň útočíte. Aj v živote ste raz stáli na strane duchovna a potom zase na strane bežného života. Treba nájsť trvalú pozíciu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Celkovo sa usilujete, aby vaše snové pochody boli štandardné. Ešte občas prevažujú kontakty s čiernymi anjelskými sférami. Lichotí vám ich pozornosť. Realizujte vhodné opatrenia na vytlačenie týchto síl z psychiky. To isté platí aj o náboženských líniách.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa rozlúčite s miestami, kde ste predtým žili a zariadite si život po svojom v novom prostredí.

Duchovná úroveň:

Vedecká myseľ
Najradšej by ste ju roztrhali a zdevastovali.

Šamanská myseľ
Učíte sa tento spôsob ezoteriky.

Praveká myseľ
Učíte sa tento spôsob ezoteriky, aj keď je to veľké trápenie.

Zvieracia myseľ
Snažíte sa na nej pracovať a začínate mať z toho radosť.

Bunková myseľ
Nechutí vám, odmietate ju a hľadáte všetky možné výhovorky, ako ju nerobiť.

Silva myseľ
Máte ju skôr na okrasu a hrdenie sa. Chýba praktické použitie a pragmatický prístup.

Snová myseľ
Stala sa pre vás útekom do vlastných nesplnených fantázií aj náboženského charakteru. Vybudovali ste si tu nezmyselné útočisko starať sa o iných a venovať sa náboženstvu.

Anjelská myseľ
Nerada ste ju prijali a zle znášate ich tlak na rozumovosť a úspech. Utiekate sa k náboženstvu. Slabá výdrž a neskákať hore dole.

Svet mŕtvych
Utekáte a odmietate kozmické inteligencie. Zatvárate dvere a strach z detstva, ktorý neovládate.

Aura myseľ
Občas chcete mať auru podľa zásad všestrannosti, inokedy chcete zabudnúť na ezoteriku. Prostriedok uvoľnenia napätia zo života.

Kozmická myseľ
Pre vás ešte veľké pieskovisko pre zábavu a chýba tomu serióznosť a dospelosť.

Stigma myseľ
Odmietate reinkarnácie a vlastne vás to ani nezaujíma, chcete sa vypariť a nebyť.

Seans vedomie
Magmatické polia považujete za veľkú smradľavú kaluž. Ťažko sa vám v nich pracuje. Chceli by ste ju manipulovať, a nejde to.

Reiki vedomie
Snažíte sa ovládnuť trochu energií a využívať ich viac na duchovné účely.

Veštecké schopnosti
Rada si veci vykladáte po svojom, skôr ako veľká hra a zabudnúť na realitu.

Ľudská myseľ
Je silne symbolická a menej abstraktná. No vhodnejšia pre ezoteriku ako bežný život.

Ufo myseľ
Považujete to za okrasu a nie vážnu vec. Ufo zo sveta mŕtvych – nechuť a strach.

Reinkarnačná myseľ
Neviete sa rozhodnúť začať na tom seriózne pracovať.

Autohypnotická myseľ
Nerozumiete jej, skôr všetko nechávate na náhodu.

Čierna diera myseľ
Zase skôr považujete za zábavu alebo hru. Zatiaľ pohybové centrá nezmenené podľa systému čiernych dier.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.