Ozývam sa Vám s odstupom času. Dá sa povedať, že môj život sa ustabilizoval a riešim postupne zdravie. Či je to naozaj tak, alebo je to len ilúzia, by som sa chcela opýtať ja Vás. Mohli by ste mi prosím urobiť kontrolnú diagnostiku? Ďakujem vopred.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom tele zo zdravotného hľadiska (predošlý profil B 74). Nemôžem bohužiaľ priniesť dobré správy. Celkovo sa váš zdravotný stav postupne zhoršuje. Vo vnútri vás cítiť, že vás zdravie v podstate ani nezaujíma. Nie ste ochotná čokoľvek vo svojom živote zmeniť. Robíte si veci, ako sa vám zapáči a tak to aj vyzerá.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto sú drobné ganglie v pľúcach. Bunkové blany všade v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Chromozómy sú rozstrapkané, uvoľnené a posunuté pozície v priestore nesprávnym smerom. Génové retiazky majú zlé tvary a rozhádzané pozície. Génové sekvencie v niektorých bunkách sú orientované na vlastnú devastáciu. Molekulárna úroveň: drobné guličkové väzby a potrebujeme oceľové laná.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je silný disharmonický stav. Príčina tohto stavu je zanášanie vnútra buniek cholesterolom a močovinou. Bunkové blany nervového systému sú ochabnuté. Orgániky poupchávané toxickými látkami. Chromozómy v bunke nesprávne pozície, postáčané tvary, oslabené. Génové retiazky postáčané do špirály a majú byť rovné. Génové sekvencie na viacerých miestach poškodené a blokujú riadnu činnosť nervovej sústavy. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky a potrebujeme oceľové laná.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Slabých miest je mnoho. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy v tejto oblasti. Bunkové blany v poriadku. Orgániky zanesené toxickými látkami. Chromozómy nežiaduce pozície, nežiaduco postáčané. Génové retiazky pokrivené. Génové sekvencie vykazujú poškodenie k zrýchlenému starnutiu. Molekulárna úroveň: polystyrénové guličky.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Bunkové blany sú ochabnuté. Orgániky v bunkách čisté a výborné. Chromozómy v bunkách pevné, pozície správne uložené. Génové retiazky rovné a pozície správne uložené. Génové sekvencie: jedna poškodená a nútiaca telo naberať tukové zásoby. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 50-60, čo je postupne sa rozbiehajúca chorobnosť. Najhoršie miesto sú žily a cievy do srdca a pečene. Ukladajú sa tu postupne nánosy nežiaducich toxických látok z nedostatočnej činnosti obličiek. Bunkové blany elastické, ale ochabnuté. Orgániky sú zanesené kryštálmi minerálov. Chromozómy správna pozícia, ale nedostatočná pevnosť. Génové sekvencie sú čisté. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabých miest je na lymfách veľa. Príčina je ukladanie nežiaducich množstiev minerálov, zlá činnosť obličiek. Bunkové blany v poriadku. Orgániky v bunkách zanesené toxickými látkami. Chromozómy veľmi zlé pozície, niekde sa až dotýkajú. Génové retiazky potočené a chaoticky usporiadané. Génové sekvencie na mnohých miestach poškodené a tendencia devastovať celý organizmus. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo ani jednu hormonálnu žľazu. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Rýchle starnutie buniek hormonálnych žliaz celkovo. Bunkové blany ochabnuté. Orgániky v bunkách slabo funkčné. Chromozómy nesprávne pozície a dotýkajú sa. Génové retiazky – neporiadok. Génové sekvencie – zlikvidovať hormonálnu sústavu. Našťastie ste v tukových bunkách začali produkovať asi 10 000 užitočných látok, ktoré pomáhajú hormonálnym žľazám.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo mozog, srdce, pľúca. Neobkreslilo slezinu, žalúdok, pečeň, obličky, tenké a hrubé črevá. Stupeň chorobnosti je 60, čo je postupne sa rozbiehajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je ukladanie toxických mineralizačných látok. Hladina minerálov je príliš vysoká. Bunkové blany celkovo ochabnuté. Orgániky v bunkách zlá činnosť. Chromozómy rozpadané a zlé pozície voči sebe. Génové retiazky sa stáčajú. Génové sekvencie všade na likvidáciu organizmu a predčasné starnutie. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Vytvorili sa modifikácie hviezdičky, dlhé a prerušované pásy na liečenie tela. Netvoria sa všetky modifikácie potrebné pre bezchorobnosť a vitalitu.

Geriatrická diagnostika imunitná: celkovo biele krvinky a všetky produkty z nich v poriadku. Detská žľaza v poriadku, lymfatická mriežka v poriadku. Bunková imunita v poriadku.

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: celkovo zle vyživovaný organizmus orientovaný na tvorbu tuku. Biochemické procesy narušené a v tele veľa toxických látok a minerálov. Obličky sú pod extrémnym psychickým tlakom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.