Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako si stojíte v budovaní trvácnosti geriatrického programu dlhovekosti, výkonnosti a bezchorobnosti (predošlý profil B 225). Vnímať, že prebieha silný boj nového prístupu so starým systémom chorobnosti. Prihláste sa na pravidelné týždenné geriatrické kontroly a filipínske systémy liečenia.

Diagnostika systému trvalého vyhrážania zo 7. neurónových oblastí: na povrchu neurónov veľkého mozgu sa budujú centrá trvalého vyhrážania, ale nepokrývajú celý povrch mozgu. Pokrytie na 30%. Stredný mozog pokrytie na 40%, miecha 50%, brušný mozog 70%, ganglie 50%, chromozómy 50%, gény 50%, molekulárna úroveň 30%.

Diagnostika trvácnosti modifikácií v tuku: celkovo je 99% možných modifikácií v tukových bunkách. Modifikácie sú 4 až 5 krát prekryté. Do tela sa produkuje 10 miliónov rôznych kombinácií chemických látok, čo je maximum. Do tela nateká 90% .

Diagnostika trvácnosti správneho vyživovania organizmu: pud rozmnožovací pokračuje v budovaní tohto systému. Práce sú dokončené na 50%. Treba pokračovať vo vyhrážaní sa. Previedla sa aj kontrola správnosti tvorby chemických látok v tele. Problematická je biochémia v oblasti pľúc. Tiež biochémia pankreasu, ktorá poškodzuje hlavne dolné končatiny. Treba riešiť. Stačí sa vyhrážať pudom, oni to zariadia. Zlá biochémia pľúc poškodzuje mozog. Odporúčam púšťať do pľúc magnetické energie z miechy na spôsob filipínskych liečiteľov. Ostatná biochémia v poriadku.

Diagnostika trvácnosti špičkového imunitného systému a kontrola tvorby mikroorganizmov ako v genetickom laboratóriu: organizmus zaútočil na tento systém a likviduje to do pôvodného stavu. Celkovo je zbudovaný na 10%. Pudy treba prinútiť a vyhrážať sa im, aby modifikovali časť svalových buniek a vybudovali tento systém. Prístup k svalom ste si otvorili zasväteniami a špeciálnymi cvičeniami svalstva. Môžete spustiť aktívne vyhrážanie sa pudu teritoriálnemu, že si posekáte prsty rúk a nôh, pokiaľ nespraví, čo požadujete.

Diagnostika trvácnosti zmien na chromozómoch, génoch, génových sekvenciách: stav chromozómov je v poriadku, ale nemajú správne pozície a to hlavne v oblasti pľúc a svalov. Génové retiazky na 100% v poriadku. Zlé pozície v pečeni a vo svaloch. Treba riešiť. Vyžadovať pomoc z modifikovaných buniek svalov. Génové sekvencie sú na 100% v poriadku a sú všade pozmenené k dlhovekosti. Molekulárne štruktúry na 80% a to oceľové laná. Problematická je oblasť pľúc. Požadujte spoluprácu pudov pri modifikácii niektorých svalových buniek.

Diagnostika budovania trvácnosti na základe výberu pudov v oblasti nervového systému: pudy aktívne pracujú na tomto systéme. Hotovo je 40%. Pudom výdatne pomôžu modifikácie svalových buniek. Treba sa pudom naďalej vyhrážať.

Diagnostika starého systému fungovania zdravie – choroba – zdravie: starý systém ustúpil iba na 20%. Odporúča sa preliečovať telo filipínskym liečiteľstvom a útočiť na starý systém. Teda dosiahnuť nový systém fungovania zdravie – zdravie – zdravie.

Pridaj komentár