Mojím problémom sú bolesti v podbrušku. Dve sonografické vyšetrenia vykazovali nález útvaru na ľavej strane. Odporúčanie na príjem do nemocnice. Na príjme dve sonografické vyšetrenia negatívne. Po čase opäť vyšetrenie sono u iného lekára, negatívne. Bolesti v podbrušku sa zväčšujú.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. Mohli by sme váš stav pomenovať ako starnutie s menšou pravdepodobnosťou dožiť sa 100 rokov. Je na vás, ako k svojmu zdravotnému stavu pristúpite a či chcete realizovať geriatrický program.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav neurónov ako u 40 ročnej zdravej osoby. Váš vek je 66 rokov. Orgániky v neurónoch sú štandardné. Obsah U vitamínu v tele je nedostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav nervstva ako u 80 ročnej zdravej osoby. Delenie nervových zakončení je v poriadku a ešte asi na 10 rokov. Obsah E vitamínu v tele je nedostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Obsah C vitamínu cez kožu je nedostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju neobkreslilo v poriadku. Stav ako u 70 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sa delia pomaličky. Potenciál delenia na pár rokov. Dcérske bunky sa delia slabučko a sú čiastočne blokované. Biele krvinky sú v poriadku. Červené krvinky majú aj dobrý tvar, ale každá druhá je deformovaná.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 90 ročnej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Lymfatické uzlinky majú delenie buniek veľmi pasívne. Potenciál delenia na pár rokov. Zlá spolupráca s bielymi krvinkami. Imunitná reakcia je prenesená na bunky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované kvôli agresívnosti bielych krviniek. Potenciál delenia ešte na 20 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány tela okrem pečene. Stav buniek orgánov ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 80, čo je bežiaca chorobnosť. Delenie buniek je poškodené. Nie sú schopné tvoriť spolupracujúce bunky. Z orgánikov v bunkách je pozmenené endoplazmatické retikulum a lyzosóm. Veľmi slabá aktivita pečene a tvorba potrebných látok v tele.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo neobkreslilo biely tuk tela. Stupeň chorobnosti je 100, čo je už aktívna chorobnosť. Tuk produkuje asi 100 toxických látok, ktoré devastujú hlavne lymfatické uzliny. Orgániky v tukových bunkách sú všetky čiastočne pozmenené. Príčina sú agresívne biele krvinky, ktoré bezdôvodne napádajú orgániky tukových buniek. Hlbšia príčina je v detskej žľaze, ktorá pracuje príliš agresívne z dôvodu vášho vnútorného hnevu na seba. Keď sa niečo pokazí, tak z toho viníte iba seba.

Geriatrická diagnostika citlivosti: ste precitlivená na roztoče a tie poškodzujú organizmus. Mali by ste si vytvoriť prostredie z materiálov, v ktorých môže žiť minimálne množstvo roztočov.

Geriatrická diagnostika pudov v črevách: pudy sú aktivizované, ale smerom k láske k životu. Nemáte zatiaľ potenciál prinútenia pudov, aby sa podieľali na ozdravení organizmu. Čítajte si Geriatrickú poradňu a tu zverejnené prípady.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba psyché: odporúčam povinne čítať všetko, čo je v Geriatrickej poradni. Prípady, články, prezerajte si jaskyne v Galérii na stránke. Treba prinútiť pudy v tenkých a hrubých črevách, aby pracovali v prospech bezchorobnosti a dlhovekosti. Vyhrážanie sa, nie predstavy zdravia. Inak to nebude dobre fungovať. Články z Geriatrickej poradne si môžete vytlačiť a čítať.

Geriatrická liečba cez pudy: pud sebazáchovy v hrubých črevách doporučuje telo potierať čiernym múmiom – kúsok rozpustíte v menšom množstve vody a potierate telo, potierať Solfatanom (to je kúpeľná síra, dostať v lekárni)  – jednu lyžičku  rozpustíte v litri teplej vody a omývate telo raz do týždňa po dobu 3 mesiacov. Šúchať telo rašelinou, počkať pár minút a potom osprchovať.
Pud rozmnožovací v hrubých črevách doporučuje: harmančekovým olejčekom jemne na viacerých miestach potierať telo raz za týždeň po dobu 1 mesiaca.
Pud teritoriálny v hrubých črevách doporučuje: šúchať telo čerstvou vŕbovou kôrou a kombinovať s acylpyrínom rozpusteným vo vode. Robte tak 2 krát do týždňa po dobu 2 mesiacov. Nechať pôsobiť na tele, neumývať 12 hodín. Kôra musí byť čerstvá.
Pud bunkový doporučuje:  prikladať postupne po tele alobal asi dva mesiace, každý večer iná časť tela.

Prihláste sa na kontrolu o tri mesiace.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.