Chcel by som vás znovu požiadať o vypracovanie geriatrického profilu.

Som rád, že ste sa ohlásili na kontrolu zdravotného stavu (predošlý profil A 895). Bohužiaľ, nemám dobré správy. Geriatrický program ste nedotiahli do štádia trvácnosti. Tak isto nezvládate dostatočne pracovný stres. Je na vás, kam sa uberiete do budúcna.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 14 ročnej zdravej osoby. Mal by byť ako u 10 ročnej osoby. Slabšie miesto nie je. Obsah U vitamínu z kapusty je nedostatočný. Orgániky v bunkách štandardné.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 16 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Obsah E vitamínu je nedostatočný. Orgániky v nervových bunkách sú štandardné. Nervové zakončenia sa delia dobre. Necítiť, že by sa tvorili dlhovekejšie nervové zakončenia. Potenciál delenia nervových zakončení na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Orgániky buniek štandardné. Obsah C vitamínu cez kožu je minimálny.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sa nedelia a uzatvorili sa. Príčina je stres a napätie, ktoré sa hromadí v tele. Psychický faktor. Dcérske bunky sa čiastočne delia. Biele krvinky majú čiastočne zmenený tvar. Červené krvinky sú v poriadku. Delenie kostnej drene na 40 rokov.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto je oblasť pečene. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy. Delenie buniek je dostatočné. Čiastočne sa tvoria dlhovekejšie bunky. Deliaci potenciál na 90 rokov. Orgániky buniek štandardné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začiatočné štádium. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Orgániky v bunkách sú štandardné. Potenciál delenia na 110 rokov. Najslabšia oblasť je pečeň. Tvoria sa čiastočne dlhovekejšie bunky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Orgániky buniek v poriadku. Potenciál delenia na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány okrem pečene. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované čiastočne v pľúcach, úplne v pečeni. Ostatné v poriadku. Orgániky v bunkách štandardné. Potenciál delenia na 100 rokov. Pečeň má stupeň chorobnosti 40, čo je začiatok choroby. Príčinou sú mikroorganizmy v tele. Dostali sa do vás od osoby ženského pohlavia.

Geriatrické modifikácie: modifikácie blán sú pozastavené a geriatrický program nebeží. Modifikácie chrupaviek a okostice – žiadna aktivita. Modifikované zoskupenia sú v tuku, ale sú pasívne a rozliezajú sa od seba. Nedokončený geriatrický program.

Geriatrická diagnostika psyché: pud sebazáchovy ste utĺkli a zavreli do kanalizácie a vrátili ste sa do režimu „liečim sa vlastným rozumom“. Pud sexuálny nefunguje, teritoriálny je pasívny, bunkový si robí po svojom.

Záver: nedotiahli ste geriatrické terapie do stavu trvácnosti.

Geriatrická liečba podľa pudov

Pud sebazáchovy: umývať telo naďalej jadrovým mydlom aspoň raz do týždňa. Vrátiť sa k športovaniu, nutné. Raz týždenne. Tak isto dlhšie behať. Masírovať vlastnými rukami telo alebo uterákom prešúchať. Na telo lacnú vodu po holení ako je Pitralon, konzultujte s pudmi. Aspoň dva mesiace realizovať.
Pud rozmnožovací: nazbierať čerstvé kvety na lúke, prípadne kúpiť na tržnici. Dať do plátenného vrecka a prikladať na telo. Aspoň 4 krát po dobu mesiaca.
Pud teritoriálny: ísť do lesa, šúchať telo konárikmi, listami, tŕstím, bambusom, machom, lesnými plodmi, ulitami slimákov, šúchať ruky o skaly a potom na telo. Stačí zrealizovať raz. Umývať telo soľou z Mŕtveho mora aspoň 8 krát počas dvoch mesiacov. Rozpustiť, naliať na telo, pošúchať, umyť. Šúchať telo hlivou ustricovou aspoň 2 krát po dobu 2 mesiacov. Celé telo, potom umyť.
Pud bunkový: počas 2 mesiacov aspoň 4 krát fínska sauna. Mať na sebe župan a tak sa potiť, studená voda a znovu potiť. Popíjať vodu Lucka. Po skončení pošúchať telo zmesou sušených byliniek a poumývať.

Geriatrická liečba stravou: do stravy pridať na dva mesiace vajíčka polosurové alebo varené. Plno surovej kapusty, slnečnicových semiačok, voda Lucka. V žiadnom prípade mäso, ani vývary.

Geriatrická liečba psyché: pozerať obrázky jaskýň, čítať geriatrické prípady, používať voči pudom všetky druhy vyhrážok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.