Po mesiaci vás prosím o geriatrickú kontrolu zdravotného stavu, snažila som sa dodržiavať, čo ste mi odporúčali, no trávenie sa mi stále nezdá úplne v poriadku.

Som rád, že ste dali svoj organizmus do poriadku, aj keď to bolo na viac pokusov. Verím, že si tento zdravotný stav udržíte.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Nervové zakončenia sa delia dostatočne. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Ešte stále slabšia tvorba hormonálnych látok celkovo.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Aj slezina obnovila svoju činnosť.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: blanovité útvary produkovali vhodné bunky do tela pre ozdravenie. Biely tuk sa tvaroval do dlhých a prerušovaných pásov. V tuku sa tvorí asi 1000 užitočných látok, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika imunitná: obidve imunity sú v poriadku. Všetko funguje ako má. Vyživovacie pomery v tele sa zlepšili. Všetko v poriadku.

Pridaj komentár