Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Veštecky odhadujem, že by ste si mali dať svoje zdravie čo najrýchlejšie do poriadku.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré. Váš vek je 29 rokov. Slabšie miesta sú spánkové oblasti veľkého mozgu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 90 ročnej zdravej osoby. Slabá oblasť je nervstvo pečene. Delenie nervových zakončení je dostatočné. Trváce bunky nervové v poriadku.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Kmeňové bunky, dcérske bunky, biele a červené krvinky sú v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto je krvné riečište pečene.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Lymfatický mok je zlej kvality z dôvodu chorobnosti pečene. Slabšie miesto lymfatické riečište v oblasti pečene.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány v poriadku okrem pečene. Delenie buniek je dostatočné okrem pľúc a obličiek. Slabý potenciál delenia v pľúcach a obličkách. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Stupeň chorobnosti pečene je 60, čo je začiatok chorobnosti. Nedostatočný potenciál delenia buniek. Treba vnútorne obnoviť.

Geriatrická liečba podľa pudov: v prvom rade si čítajte povinne a zodpovedne liečby a články v Geriatrickej poradni. Ďalej si prezerajte obrázky jaskýň v galérii na stránke. Nemať predstavy uzdravenia, ale vyhrážania sa pudom v črevách ublížením, pokiaľ vás nebudú liečiť. Pud sebazáchovy: treba ho púšťať do tela, aby vás liečil. Pud rozmnožovací: celé telo nechať masírovať u maséra aspoň 4 krát za 2 mesiace. Pud teritoriálny: pred sprchovaním šúchať telo krupicovou múkou asi 6 krát za 2 mesiace. Pud bunkový: prikladať po tele každý večer na hodinu alobal. Celé dva mesiace.

O dva mesiace sa ohláste na kontrolu. Pokiaľ niečomu nerozumiete, konzultujte to. Dodržujte pokyny pre liečbu.

 

Pridaj komentár