Podstúpila som liečbu a výsledky sú vraj konečne v poriadku, ale bola by som rada, keby ste sa na mňa pozreli znovu aj vy.

Požiadali ste ma, aby som sa podrobnejšie veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Dodržujte všetko, čo je písané v samoliečbe. Nejasnosti konzultujte.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby. Váš vek je 31 rokov. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Nervové zakončenia sa delia dostatočne. Trváce bunky nervstva v poriadku.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je v nedostatočnom potenciáli delenia buniek. Treba zvnútra obnoviť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie kmeňových buniek je dostatočné. Delenie dcérskych buniek je dostatočné. Biele a červené krvinky sú v poriadku.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované. Ochrana pred aktivitou pankreasu. Zmizne po preliečení pankreasu.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 60 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a u srdca čiastočne blokované. Vplyv chémie pankreasu.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo ho obkreslilo, tukové bunky produkujú asi 40 užitočných látok. Bolo by vhodné zvýšiť aspoň na 10 000 jednotiek užitočných látok pre organizmus.

Geriatrická liečba podľa pudov: v prvom rade si čítajte články a diagnostiky v Geriatrickej poradni a prezerajte obrázky jaskýň (v galérii na stránke). Pudom v črevách sa treba vyhrážať samovraždou a ublížením si, pokiaľ vás nezačnú liečiť. Umývať telo pred sprchovaním mliekom 16 krát za dva týždne. Spravte si z konárikov brezy alebo liesky metličky, zviažte asi 10 konárikov spolu a nimi sa udierajte po tele. Sauna, studená a teplá voda a vyšľahať telo metličkami 4 krát za 2 mesiace. Šúchať telo listami divého viniča pred sprchovaním. Rastie na okrajoch lesov. Robte tak 4 krát za 2 mesiace. Na malom kúsku odskúšať reakciu kože. Nachytať lesné mravce, pozabíjať, vysušiť, rozdrviť a pošúchať telo spolu s jadrovým bielym mydlom na pranie. Na jedno pošúchanie použiť asi 10 mravcov. Robte tak 4 krát za 2 mesiace. Na polystyrénovej tácke vysušiť vlastný moč a raz sa s tým natrieť po tele. Odskúšať reakciu kože. Osprchovať. Všetko dávať na telo v malých množstvách. Kontrola o dva mesiace.

Pridaj komentár