Chcel by som vás požiadať o opätovné zhodnotenie môjho zdravia a ako si vediem v geriatrickom programe, myslím že som terapie plnil na 99%.

Požiadali ste ma o kontrolu vášho zdravotného stavu (predošlý profil A 987). Veštecky odhadujem ďalšie zlepšenie. Odporúčam postúpiť do záverečnej fázy obnovenia potenciálu delenia a životnosti buniek. Nejasnosti konzultujte.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Stav trvácnosti buniek je príliš slabý a treba to dobiť cez organizmus.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Nervové zakončenia sa delia. Životnosť delenia na 10 rokov a je vhodné to zvnútra organizmu doplniť. Trváce bunky nervstva a ich životnosť je nedostatočná a treba doplniť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho detailne obkreslilo. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Potenciál trvácnosti buniek je nedostatočný a treba ho doplniť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú trváce a potenciál trvácnosti okolo 100 rokov. Dcérske bunky sú trváce. Biele aj červené krvinky sú vitálne. Nie je čo riešiť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Lymfatické bunky sú deliace sa s potenciálom delenia na 40 rokov. Bolo by vhodné doplniť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Potenciál delenia na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Potenciál delenia od 40 do 70 rokov. Slabý potenciál delenia buniek pečene a tenkých čriev. Treba zvnútra organizmu doplniť.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: všetky druhy zmien a zoskupení buniek sú hotové na 90%, treba dotiahnuť úplne. Tukové bunky produkujú asi 40 000 užitočných látok do tela, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika epitelových buniek: celkovo epitelové bunky, ktoré pokrývajú orgány a systémy tela, sa delia dobre. Životnosť od 50 do 100 rokov, čo je postačujúce.

Geriatrická liečba podľa pudov: omývať telo Santovkou 8 krát za dva mesiace. Nechať zaschnúť na tele. Prikladať na telo morské lastúry a škeble. Šúchať telo 4 krát za 2 mesiace. Nutné realizovať. Pud rozmnožovací: šúchať telo kvietkami zo záhrad a lúk, rôzne druhy, nie z obchodu. Realizovať
2 krát za 2 mesiace. Pud teritoriálny nepožaduje nič. Terapie ste spravili vhodným spôsobom. Pud bunkový: omývať telo pred sprchovaním postupne všetkými druhmi minerálnych vôd. Tak isto nechať vždy z každej vody naliate na tanieriku a nechať zaschnúť na slnku na minerály. Každú minerálku osobitne a potom sa s tým pošúchať po tele. Vyberajte minerálky podľa pudov. Aspoň 10 druhov. O dva mesiace sa prihláste na kontrolu.

Pridaj komentár