Pred necelým rokom mi diagnostikovali myelodysplastický syndróm – poruchu v krvotvorbe, na ktorý zatiaľ neexistuje liek, možným riešením je transplantácia kostnej drene. Pre mnohé riziká sa však pre túto možnosť rozhodnú, len ak ostatné zlyhajú. Zatiaľ mi nasadili nejaké lieky, čím sa môj stav zlepšil a nie som natoľko odkázaná na transfúzie ako predtým. V súčasnosti je mojím problémom rozpad červených krviniek, ktorý nastane po väčšej záťaži alebo chorobe.

Požiadali ste ma, aby som vešteckými technikami odhadol, čo sa vo vás deje. Nesúhlasím s tým, že máte zle fungujúcu kostnú dreň. Na úrovni genetickej máte všade trváce bunky a bežní ľudia majú deliace sa bunky. Môže sa zdať, že vaša kostná dreň a jej bunky sú čudné a vlastne v celom tele. Už dávnejšie máte otvorený brušný mozog a spontánne robíte geriatrický program zmien v organizme k dlhovekosti. Problém je na úrovni imunity voči mikroorganizmom a tento problém treba riešiť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby. Vy máte 21 rokov. Slabé miesta sú ganglie okolo kostnej drene.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Nervové zakončenia sa delia dostatočne. Trváce bunky majú životnosť 100 rokov. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta nie sú. Trváce bunky majú životnosť 50 rokov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav kostnej drene ako u 10 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú trváce a ich životnosť je cez 100 rokov. Dcérske bunky sú agresívne napádané mikroorganizmami. Biele krvinky majú čiastočne zmenený tvar. Červené krvinky majú výraznejšie pozmenený tvar.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Bunky trváce majú životnosť viac ako 100 rokov. Slabšie miesta nie sú.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Životnosť buniek 100 rokov a viac. Lymfatické uzliny – asi 10% pozmenené nežiaduco. Ostatné ťažko komunikujú s bielymi krvinkami. Príčina sú premnožené mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky žľazy v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hormonálne bunky sú trváce a potenciál delenia majú na viac ako 100 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány tela, všade sú trváce bunky a nie deliace. Životnosť viac ako 100 rokov. Nebola obkreslená pečeň. Stupeň chorobnosti je 70 – 80. bunky pečene sú deliace sa bunky. Orgániky v bunkách sú nežiaduco pozmenené asi o 20%. Takto je pozmenených asi 50% buniek pečene. Ostatné sa pozmenili na trváce, čo sú dobré zmeny. V pečeni je koncentrácia vitamínu B12 z dôvodu nežiaducich mikroorganizmov.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči neštandardným bunkám je dostatočná. Detská žľaza pracuje dostatočne. V organizme je minimum neštandardných buniek. Imunita voči mikroorganizmom je nedostatočná. Imunitné centrá sú zanesené premnoženými mikroorganizmami. Skladba mikroorganizmov je všade nevhodná a zvlášť v tenkých črevách. Organizmus je podvyživený a nedostáva to, čo potrebuje. Bunková imunita nie je dobrá u dcérskych buniek v kostnej dreni. Celková imunitná pamäť je zle nastavená.

Pridaj komentár