Trpím sociálnou fóbiou. Vyhľadal som psychológa, ktorý mi poradil behaviorálnu terapiu a nejaké lieky, ale nejako z toho upadlo. Teraz žijem v zahraničí a príznaky soc. fóbie nepociťujem, pretože som v okruhu známych, na ktorých som si zvykol. Avšak pri stretávaní sa s novými ľuďmi a rozprávaní pred skupinou ľudí sa príznaky stále objavujú. Vyskúšal som už aj hypnoterapiu a myslím, že mi moc nepomohla. Preto sa obraciam na vás.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vaše problémy. Už som vám vypracoval veštecký profil podvedomia, v ktorom som konštatoval nutnosť liečiť psychiku a teraz sa veštecky pokúsim odhadnúť, čo sa deje s vaším fyzickým zdravím. Máte pravdepodobne problém s imunitou voči mikroorganizmom. Bolo by dobré dať to do poriadku, aby to neprerástlo do väčších nepríjemností.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby, váš vek je 28 rokov. Slabšie miesto sú ganglie lymfatického riečišťa.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť. Nervové zakončenia sa delia. Do nervových dráh prenikajú mikroorganizmy. Orgániky buniek sú poškodené na 10%, čo sa dá napraviť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré. Slabšie miesto nie je. Trvácnosť buniek na pár rokov. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60, čo je už určitá rozbiehajúca sa chorobnosť. Kmeňové bunky a ich delenie je blokované. Dcérske bunky a ich tvorba je blokovaná. Slabá obnova krvných zložiek. Nežiaduce mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované. Nežiaduce mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. Bunky sa delia štandardne. Slabý prietok lymfatického moku. Slabá tvorba moku v pečeni.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ich neobkreslilo. Silná blokácia tvorby nových buniek. Ochrana voči mikroorganizmom. Stupeň chorobnosti 40, čo je začínajúca chorobnosť. Celkový nedostatok tvorby hormonálnych látok.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo skoro všetky orgány v poriadku. Celkový stav orgánov ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 60, čo je lekársky ešte nezistiteľné. Blokácia delenia buniek. Čiastočne pozmenené bunkové orgániky 3%. Celková pasivita činnosti pečene.

Geriatrická diagnostika imunitná: pri detailnejšom a podrobnom skúmaní imunity som zistil, že imunita voči zhubným bunkám bola len dočasne blokovaná a už sa uvoľnila. Na jej fungovanie má vplyv hlavne psychika. No imunita voči mikroorganizmom je mínusová a celkovo problémová. Imunitné čidlá sú blokované a pasívne. Imunitná pamäť je nejasná a zahmlená. Treba liečiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.