Prešiel mesiac od času, keď ste mi stanovili liečbu pudov. Snažila som sa dodržiavať vaše rady. Rada by som vedela, či mám v danej liečbe pokračovať ďalej, alebo by bolo dobré môj stav znovu zdiagnostikovať.

Požiadali ste ma o kontrolu vášho snaženia v geriatrickom programe (predošlý profil B 32). Vediete si dobre a možno konštatovať, že všetko je vo výbornej forme a kondícii. Pokiaľ máte záujem tento stav trvalo udržať a dosiahnuť bezchorobnosť a dlhovekosť, tak môžete na tom popracovať ďalej. Je na vás, či budete pokračovať v terapiách.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Trvácnosť buniek je 50 rokov. Bolo by dobré dobiť a zvýšiť aspoň na 100 rokov. Orgániky v bunkách bez zmien.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Nervové zakončenia sa delia dostatočne. Potenciál delenia na 60 rokov. Slabšie miesto nie je. Trvácnosť nervových dráh na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho detailne obkreslilo. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Zmeny v orgánikoch žiadne. Životnosť trvácich buniek na 40 rokov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky aj dcérske bunky sa delia v poriadku. Potenciál delenia na 50 rokov. Krvinky sa stali životaschopnejšie a vitálnejšie.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Potenciál delenia na 20 rokov. Je vhodné to zvýšiť. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Bunky sa stali vitálnejšie. Potenciál delenia na 40 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Spolupráca s modifikáciami v tuku. Potenciál delenia na 10 rokov a treba to vhodne vylepšiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Potenciál delenia buniek v orgánoch na 20 rokov, čo by bolo vhodné dobiť na vyšší potenciál.

Geriatrická diagnostika tuku: modifikácie sú zbudované na 90%. Tvoríte 40 000 užitočných látok. Treba sa naučiť napúšťať ich do tela, keď ste unavená. Spojiť pud sebazáchovy a pohyb v mieche cez koncentráciu.

Geriatrická liečba cez pudy: pud sebazáchovy zrealizoval v tele, čo bolo potrebné. Môžete navyšovať ďalšie modifikácie tukových buniek na 7-násobné množstvo na hranicu 10 miliónov užitočných látok. Pud rozmnožovací obsadil tráviaci systém v tele, svoju činnosť zrealizoval na 20%. Pud teritoriálny zahájil aktivity voči mikroorganizmom. Zrealizoval asi 30% zo svojich možností. Pud bunkový ešte nedosiahol dostatočnú úroveň práce s orgánikmi a jadrami v bunke.

REAKCIA NA PROFIL
Ďakujem vám veľmi pekne za zdiagnostikovanie. Mám záujem aj naďalej pokračovať v zlepšovaní môjho zdravotného stavu, preto sa chcem popýtať, či mám pokračovať v už zadanej terapii alebo mi stanovíte novú?

Geriatrická liečba podľa pudov

Pokračovať v umývaní tela bielym jadrovým mydlom asi 2 krát do týždňa celé dva mesiace. Nazbierajte si gaštany, nasekajte ich, nechajte zaschnúť a vložte do plátenného vrecka. Vrecko si prikladajte na telo postupne na rôzne miesta celé dva mesiace. Tiež si celým suchým gaštanom šúchajte telo pred sprchovaním 2 krát do mesiaca. Šúchať telo morskými príšerkami ako chobotničky, krevety a podobne, najlepšie celú zmes. 2 krát za 2 mesiace. Zobrať za hrsť, pošúchať telo pred sprchovaním a nechať pôsobiť. Potom osprchovať. Pošúchať telo rôznymi kvietkami z lúky alebo zo záhrady. Voľný výber. Nesmú byť z obchodu. 2 krát za 2 mesiace. Zohnať ulity slimákov alebo korýtok a jemne pred sprchovaním šúchať po tele. 4 krát za 2 mesiace.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.