Chcela by som vás požiadať o vypracovanie geriatrického profilu. Mohli by ste sa pozrieť špeciálne na moju štítnu žľazu? Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, v akom zdravotnom stave sa nachádzate (B4). Viem, že vaše anjelské sféry by chceli priaznivú správu. Štítna žľaza vám síce ide dobre, ale ako je už u vás bežným zvykom, tak ste vlastne geriatrický program dostali pod bod mrazu. Príčinou je vaša psychika, ktorá sa nerada prispôsobuje a chcete si robiť veci po svojom. Je smutné, ale postupne sa váš zdravotný stav celkovo zhoršuje. Znovu sa pokúste zmeniť prístup.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta sú niektoré ganglie svalov. Životnosť trvácich buniek 100 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav nervstva ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie nervových zakončení je v poriadku. Potenciál delenia na 100 rokov. Trvácnosť nervových dráh je 100 rokov. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Trvácnosť buniek je 100 rokov. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca choroba. Nežiaduce mikroorganizmy v tejto oblasti. Delenie kmeňových buniek je blokované. Delenie dcérskych buniek tiež blokované. Bielych krviniek je nedostatok. Červené krvinky menej a zmenený tvar pretrváva. Potenciál delenia kmeňových buniek 100 rokov.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je čiastočne blokované. Nežiaduce mikroorganizmy. Potenciál delenia na 100 rokov. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Lymfatické uzliny sú v poriadku, ale nedostatok bielych krviniek a ich slabá aktivita. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Nežiaduce mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo okrem štítnej žľazy žiadnu inú žľazu. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Blokácia delenia buniek z dôvodu nežiaducich mikroorganizmov. Potenciál delenia buniek hormonálnych žliaz na 100 rokov. Do štítnej žľazy prenikajú mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo žiadny orgán v poriadku. Stupeň chorobnosti je všade 40, čo je začínajúca chorobnosť. Všade blokované delenie z dôvodu nežiaducich mikroorganizmov. Potenciál delenia na 60-70 rokov. Potenciál delenia buniek je najhorší vo svaloch a to pár rokov.

Geriatrická diagnostika tuku: všetky druhy modifikácií sú zrealizované na 100% po jednom kuse. Každý modifikovaný kus môže mať 7 kópií. Tukový orgán produkuje asi 1000 látok, čo je výrazný pokles. Môže byť až 10 miliónov látok. Idete k pasivite modifikáciami v bielom tuku.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči neštandardným bunkám je dobrá a pracuje aj na bunkovej úrovni dobre. Biele krvinky sa kódujú dostatočne. Imunita voči nežiaducim mikroorganizmom je pod normou. Imunitné čidlá sú pasívne a obsadené povlakom mikroorganizmov. Nežiaduce mikroorganizmy z mestského prostredia. Vytváranie povlakov aj v tenkých črevách. Nedostatok vitamínov, čiastočná podvýživa organizmu.

Geriatrická modifikácia blany, chrupavky, okostica: všetky vhodné zmeny sú čiastočne pozastavené a nič sa netvorí. Všetky 4 pudy sú blokované a dôsledne pozatvárané. Návrat k pôvodnému stavu. Vaša psychika zablokovala pudy a tešíte sa, že ste slobodná a nikto vám nebude rozkazovať, čo máte robiť. Na to ste tu predsa vy sama. To nie je vhodný prístup. Geriatrický program ste dôsledne uzatvorili.

Pridaj komentár