Chcel by som Vás poprosiť o geriatrický profil a prípadný návrh liečby.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš terajší zdravotný stav (predošlý profil B 232). Nie je dobrý. Pod tento stav sa podpísalo enormné množstvo stresu, rozvod, zmena bývania, zmena pracoviska, neistota, čo bude v budúcnosti. Preliečte sa a robte si aj psychoterapie.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: všetko vo výbornej kondícii na všetkých úrovniach vo vnútri buniek. Náhradné geriatrické centrá v neurónových oblastiach fungujú jedna radosť.

Geriatrická diagnostika 6. oblastí bielej mozgovej hmoty: táto oblasť nie je v dobrej kondícii na úrovni buniek. Chromozómy pozmenené pozície. Postáčané génové retiazky. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a majú byť oceľové laná. Prísna makrobiotická strava podľa štandardu. Prosím dodržať.

Geriatrická diagnostika nervstva: všetko v poriadku na úrovni bunkovej aj molekulárnej. Presun impulzov v poriadku.

Geriatrická diagnostika pankreasu: v tejto oblasti uloženie toxínov, plno prázdnych buniek, orgániky poškodené, génové retiazky kučeravé. Vytvoril sa onko gén. Posun buniek z ľudských na žabacie. Riziková oblasť. Obklady z obilnej kaše, rôzne obilniny a rôzne vločky. Naklíčiť alebo namočiť do vody a spraviť 10-15 obkladov za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: všetko v perfektnej kondícii na bunkovej a molekulárnej úrovni.

Geriatrická diagnostika cievy a žily: všetko v perfektnej kondícii na bunkovej a molekulárnej úrovni.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: všetko v perfektnej kondícii na bunkovej a molekulárnej úrovni.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v perfektnej kondícii na bunkovej a molekulárnej úrovni.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všade génové posuny do neštandardných buniek. Onko buniek v orgánoch je mimoriadne veľa a vysoké onkologické riziko. Príčina: v práci ste boli vystavený žiareniu nejakého zariadenia. Obrázok diaľnice, meracích prístrojov. Liečba: zohnať larvy chrústov, dážďovky, nasekať. Dať do plátenného vrecka a posúvať po tele. Každý týždeň raz a opakovať 8 krát za 2 mesiace. Ďalej si zohnať stravu a to z hmyzu, nájsť po internete. Makrobiotická strava a strava obsahujúca konzumný hmyz. Aspoň pol roka sa takto stravovať.

Geriatrická diagnostika tukové centrá: celkový pokles na nulu. Umývať telo jadrovým mydlom, môže byť žlté alebo biele a tvaroh. Tvarohom najskôr pošúchať telo a potom jadrové mydlo. Robiť tak raz do týždňa. Umývať telo čiernym múmiom a znovu Solfatan.

Geriatrická diagnostika brušného mozgu: činnosť pudov v brušnom mozgu nefunguje a poškodila ich nevhodná strava. Našťastie sa stihli v niektorých oblastiach vytvoriť náhradné centrá.

Pridaj komentár