Chcela by som sa prihlásiť na kontrolu. Poctivo sa riadim Vašimi radami a dodržujem postup liečby, cítim sa dobre aj vďaka Vašej podpore, za ktorú Vám veľmi pekne ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky ošetril, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil B 256). Celkovo sa organizmus reparuje. V tuku produkujete 1 milión užitočných látok. Hormonálnej liečbe od lekárov došiel dych. Likvidácia onko nálezu v prsníku sa zastavila a hrozí nová expanzia. Odporúčam navýšiť dávky hormonálnych prírodných látok a zahájiť druhú fázu ofenzívy voči onko nálezu. Samozrejme, treba kontrolu u lekárov a zistiť, či nie je možné navýšiť liečbu hormónmi. Ja môžem iba vypomáhať pri celkovej kondícii organizmu.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Vo vnútri neurónov sa čistí a všetko sa upratuje. Ide to pomalšie, ale je to na dobrej ceste.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Organizmus reparuje vnútro buniek nervového systému a všetko posilňuje.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku, čo je výborné. Slabé miesta nie sú. Organizmus intenzívne reparuje bunky kostnej drene.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo všetko obkreslilo ako minule. Slabé miesta nie sú.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Zatiaľ sa organizmu nedarí obnoviť dostatočnú činnosť hormonálnych žliaz. Jednoducho nie je čo opraviť. Hormonálnym žľazám došiel dych. Náhradné dodávky z tukových buniek sú zvýšené zo 100 000 na 1 milión užitočných látok, čo je dobré. Hlavné hormóny dodávajú lekári. Sú rýchlo vstrebávané a už je ich nedostatok. Odporúčam užívať prírodné hormóny – prípravok Swiss natural HRT. Na začiatok treba skúsiť jednu tabletku a keď sa nič nepriaznivé nedeje, užívať podľa návodu. Nutné! Pozrieť aj prípravky, ktoré obsahujú celý komplex prírodných hormonálnych látok (nielen estrogény). Onkologické riziko by sa mohlo zopakovať. Uvažovať o celkovom endokrinologickom vyšetrení stavu hormónov v tele.

Geriatrická diagnostika imunitná: tvorí sa 6 druhov bielych krviniek. No sú zdeformované. Negatívne tendencie. Celková razancia hormonálnej liečby klesá. Rizikový faktor sa objavuje. Zahájiť užívanie hormonálnych prípravkov a to niekoľko druhov, aby hormonálna liečba pokračovala. Nasadiť postupne. Ďalšia dynamizácia imunitnej reakcie: pod plachtu treba dať klasický tenký drôt. Natiahnuť dlhé kusy od hlavy až po chodidlá, aspoň 10 kusov dlhých 2 metre vzdialených od seba približne 8-10 cm. Nechať v posteli 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika ľavého prsníka: genetické mutácie sa posunuli z roviny tzv. potkaních buniek do roviny predstavy ťavích buniek, čo je zlepšenie. Pri porovnaní podobných prípadov je stále šanca na zlikvidovanie týchto buniek. Vnútro onkologických buniek je poškodené. Malátnosť buniek. Ale pripravujú sa na ďalšie delenie a to na úroveň hmyzích buniek. Hormonálnej liečbe dochádza dych. Treba prísun prírodných hormónov a to neodkladne. Biele krvinky zastavili útočnosť voči onko bunkám.

Geriatrická liečba: všetko bude závisieť na dostatočnom množstve hormonálnych látok. Pudy požadujú navyšovať prírodné hormonálne látky. Teda do plátenného vrecka dať ďatelinové kvety a uvarenú sóju a vrecko prikladať na telo, postupne posúvať po tele celý deň. Každý deň výmena obsahu. Robiť tak celé dva mesiace. A užívať prírodné hormonálne látky. Jesť všetko, čo zvyšuje množstvo hormonálnych látok v tele. Do stravy väčšie množstvo varenej sóje, ale aj sójových extraktov, ktoré sa používajú v čínskej kuchyni. Sója, maslo, sójové jogurty, sójové nápoje.

REAKCIA PO TROCH MESIACOCH

Dobrý deň, chcela by som sa Vám poďakovať, veľmi, veľmi…. Bola som s mamkou v pondelok po výsledky z histológie, predstavte si, že v odoperovaných tkanivách sa nezistili žiadne rakovinové bunky, ani z prsníka, ani z lymfatickej uzliny z podpazušia. Viem, ako ste mi napísal netreba sa až tak veľmi tešiť a netreba zabudnúť na to, že čo tam bolo a môže sa  to zopakovať. Ale ja sa aj tak veľmi teším, no chcela by som aby sa to nezopakovalo, aby jej organizmus bol silný a dokázal sa  v budúcnosti ubrániť. Preto by som Vás chcela  pekne poprosiť o ďalšiu pomoc v liečbe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.