Požiadali ste ma, aby som nahliadol do vášho podvedomia. Bolo to príjemné nazretie do duše ezoteričky. No škoda, že nekomunikujete s podvedomím lepšie. Verím, že to zlepšíte.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište. Začínajúca chorobnosť. Príčinou je ukladanie toxických látok do tejto oblasti. V tele je zvýšené množstvo toxických látok. Príčina: dlhodobo pretrvávajúce zápaly v obličkách. Mikroorganizmy z prasiat, ktoré imunitný systém nevie zlikvidovať. Organizmus si s tým poradí. Odporúčam obklady zo zohriatej, na plátky nakrájanej cibule do oblasti obličiek a tenkých čriev. Pokiaľ budete mať záujem, môžem spraviť podrobnejší zdravotný profil. Ostatné je v norme.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela ako u psychicky štandardných jedincov. Aurický obal veľkosti futbalovej lopty máte zúžený do tela a vo vnútri prílišná orientácia na ezoteriku. Vhodná psychoterapia to napraví.

Povaha
Psychicky ste atypicky usadená vo vnútri buniek a prenikáte dovnútra. Ľudia sú psychicky najčastejšie usadení v strednom mozgu.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na všetko ezoterické. Povrchová vzrušivosť: na ľudí, ktorí žijú ezotericky. Pohlavná vzrušivosť: na vlastné predstavy o duchovnosti. Citová vzrušivosť: ezoterika. Teda sexuálne podvedomie vhodné na duchovno a menej na dobrý partnerský vzťah.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. To sú odtlačky anjelských sfér vo svete mŕtvych spomienok. Dostávajú ich všetky deti na svete. U vás sú sivé a odmietate s nimi komunikovať. Túžite po niečom dokonalejšom. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú obrazy štúdia, vzdelania a ezoteriky, histórie šamanstva, zákony prírody. Teoretická schopnosť ovládať ezoteriku. A túžite po praxi a ísť ďalej.

Chromozómová história
Skúmam chromozómy v bunkách a zisťujem, kde sa vytvorili a kadiaľ putovali. Váš rod má za sebou dlhú púť. Chromozómy nadobudli praveký základ v Číne, putovali Áziou, Afrikou a išli až do Antarktídy. Odtiaľ rýchla púť do Grécka a strednej Európy. Nezvykle dlhá púť.

Génové reťazce
Génové retiazky sú v skupinách príliš vzdialené od seba. Bežní ľudia ich majú prilepené o seba. Takéto génové retiazky majú osoby, ktoré by mali naplno žiť duchovne a ezotericky. Tu nie ste v súlade s podvedomím. Zatiaľ beriete ezoteriku iba tak, ako dobrú zábavu. Génové retiazky vás silne tlačia dovnútra buniek a postupne destabilizujú psychiku. Zatiaľ rešpektujete hlas podvedomia duchovne napredovať.

Embryonálny vývoj
Nebol v poriadku. Vlastne ste mali byť dvojičky, potom si to organizmus rozmyslel, lebo blastuly boli slabé a malé a spojili sa. Teda vnútorne ste vlastne dvojčatá, dve osoby a dve duše, čo je atypická psychika. Máte iné mozgové bunky ako bežní ľudia. Schopnosť vnímať a pochopiť aj to, čo iní ľudia nedokážu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Charakterizuje to obrázok prevahy podvedomia a vlastne počas noci meditujete. Vaše snové podvedomie chodí meditovať do vyspelejších osôb, pokiaľ mu to dovolia. Na svoje sny a pochody nemáte žiadny dosah.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď budete rešpektovať svoje podvedomie a pridáte sa k nemu.

Pridaj komentár