Poprosím Vás o vypracovanie nového geriatrického profilu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som vešteckými metódami odhadol, ako využívate geriatrický potenciál zdravia a dlhovekosti v sebe (predošlý profil B 231). Zatiaľ ste tento liečivý fenomén natrvalo v sebe nestabilizovali. A bohužiaľ, využívate ho iba na 20% a to je škoda. Ešte stále zverujete svoje zdravie vyššej moci. Tá vám nepomôže. Musíte sa rázne postaviť proti procesom starnutia v bunkách. V zásade si neviete predstaviť, že teraz vo vyššom veku budete konečne zdravá. To ešte neviete prekonať.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: všetko v poriadku do hĺbky molekulárnych štruktúr. Všade cítiť dlhovekosť. Iba ganglie v chorej nohe sú trvalo poškodené. Nemôžu danú oblasť riadiť.

Geriatrická diagnostika nervstva, pankreasu, kostnej drene, krvného riečišťa, lymfatického riečišťa, orgánov tela: nervstvo je v poriadku okrem chorej nohy. Pankreas v poriadku. Kostná dreň v poriadku. Chýba iba 10% z celkového stavu, čo je výborné z hľadiska veku (59 rokov). Krvné riečište sa prudko upravuje a dáva do poriadku okrem chorej nohy. Lymfa sa reparuje okrem chorej nohy. Všetko v systém dlhovekosti a bezchorobnosti. Tak isto orgány tela všetko v zmysle dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: organizmus vytvoril náhradné bunky na tvorbu hormónov. Hormóny sú dopĺňané aj z tukových buniek. V pľúcach boli zlikvidované rizikové bunky. Pečeň prechádza rekonštrukciou a obnovou a tak isto pankreas. Zatiaľ sa málo aktivít deje v obličkách. Modifikácie buniek chrupaviek, okostice, blán tela, lymfatických vačkov bežia výborne.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: naďalej do organizmu produkujete 10 miliónov užitočných látok. V tuku sa tvoria z tukových buniek náhrady za orgány ako to bolo možné diagnostikovať u extrémne dlhovekých jedincov (cez 120 rokov).

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: v oblasti trávenia ste postúpili ďalej a zastavila sa tuková chémia. Organizmus sa vrátil do normy a produkuje pre telo, čo potrebuje. Prišlo k obnove buniek tenkých čriev. Je čas užívať C.L.A. 1300 Fitnesaktive. Vždy po jedle aj pol roka a zbaviť sa prebytočného tuku.

Geriatrická diagnostika svalov: bohužiaľ, nedokončená liečba, nebol vytvorený potenciál tvoriť malé blastulové bunky zo svalov a voľné molekulárne reťazce na obnovu tela. Treba v tomto smere zvýšiť úsilie. Neviete sa na to poriadne nasadiť. Celkovo treba vo vašom veku zvýšiť starostlivosť o zdravie. Venovať tomu viac času ako doteraz. Blastulové bunky zo svalov by mohli zreparovať odumierajúcu nohu. Vo vnútri psychiky nemáte záujem.

Geriatrická diagnostika biochémie: v organizme sa na viacerých miestach v orgánikoch buniek netvoria niektoré užitočné látky pre výkonnosť organizmu. Treba trvalo užívať kyselinu listovú, B vitamín, celkovo všetky druhy vitamínov najlepšie biologicky spracované. Užívať trvalo každý 2-3 deň vitamíny, celý komplex B vitamínov na utíšenie psychiky, kvasnice ako kvások na chlieb a k jedlu. Prejdite na detskú výživu a produkty a stravu pre deti. Trvalo užívať včeliu materskú kašičku alebo produkty z nej.

Geriatrická liečba svalov: pokračovať v elektroliečbe svalov, tlakové masáže, akupunktúra svalov. Užívať prípravky svalovej výživy pre kulturistov aspoň mesiac. Vyživovacie tyčinky. Vibračné masáže, nie klasický masér, ale strojové masírovanie. Celkovo sa denne venovať liečbe cez pudy a dvojníkov.

Diagnostika trvácnosti geriatrického programu: nie všade v tele prenikajú pudy. Nedostatočne sa venujete zdraviu. Zanedbávate to. Prestali ste sa starať o nohu ako o svoje dieťa. Odhodili ste dieťa preč. Modifikácie z maternice a materská chémia prestali fungovať. Zdraviu venujete málo času a niet chuti o zdravie bojovať. Považujete to za rúhanie, keď chcete byť úplne zdravá. Odmietate bojovať s organizmom proti starnutiu. Máte zdravie znovu iba v rovine zbožného želania. Trvalosť systému nie je vybudovaná dostatočne. Váš psychický postoj tomu bráni. V tomto smere máte v hlave bludy, že to vyššia moc zariadi. V tele prebieha málo modifikácií a geriatrický potenciál nevyužívate ani na 20%. Nechávate to na vyššiu moc. Psychika a rozumovosť sa zlepšuje a začali ste svoje spomienky a intelekt prepisovať do vášho terajšieho veku. A zase nezáujem školiť mozog a do budúcnosti zabrániť senilite, ktorá vám hrozí. Geriatrický program dáva veľké možnosti, ale málo z toho využívate.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.