Už druhý rok trpím únavou, pocitmi teplôt, bolesťami svalov ako pri chrípke a hlavne bolesťami hrdla skôr na pravej strane. Urobili mi usg krku a povedali, že je to len zväčšená uzlina asi pre časté zápaly hrdla. No posledný rok som mávala aj 2 krát do mesiaca teploty až horúčky, takže mi v apríli 2008 vybrali mandle. Všetky krvné testy sú normálne, ale bolesť hrdla výhradne na pravej strane neustúpila a aj uzlina zostala. Chcem vedieť, čo to môže byť a ako to odstrániť, veľmi ma to vyčerpáva.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie. Slabé miesta nie sú, všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Stupeň chorobnosti je 70, čo je rozbiehajúca sa chorobnosť. Príčina chorobnosti sú nežiaduce vírusy a to vo veľkom množstve. Rizikový faktor. Ide o mikroorganizmy zo sociálnych zariadení. Imunitný systém ich púšťa do tela. Slabá imunita. Červené krvinky majú mierne pozmenený tvar. Biele krvinky majú tiež zmenený tvar a slabá tvorba. Nedostatočnosť.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Žily, cievy a vlásočnice sú v poriadku. Slabé miesto sú vlásočnice do kostnej drene, ktoré sú zanášané. Aktivita mikroorganizmov.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo lymfatickú špongiu okolo krku, lymfatické dráhy, komôrky. 60% lymfatických uzlín je pozmenených nežiaducim spôsobom. Stupeň chorobnosti je 80, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti je zvnútra a nevhodné genetické zmeny. Bunky v tejto oblasti sa viac podobajú na bunky medvedie ako ľudské. Teda pri obnove sa bunky delia s poškodením. Riziková oblasť.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo žiadnu z hormonálnych žliaz: epifýzu, hypofýzu, štítnu žľazu, prištítne telieska, nadobličky, vaječníky. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca choroba v tomto štádiu ešte lekársky ťažko zistiteľná. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy.

Diagnostika trávenia: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku, slabé miesta nie sú.

Diagnostika imunitná: celkovo je imunitná reakcia nedostatočná a pod požadovanou úrovňou. Biele krvinky sú poškodené, detská žľaza, ktorá kóduje T a B lymfocyty nepracuje, zničili ju mikroorganizmy. Telo nevytvorilo náhradné kódovanie v okostici alebo priamo v kostnej dreni. Lymfatická mriežka v ústnej dutine, dýchacích cestách, tráviacej trubici, žalúdku, tenkých a hrubých črevách udržuje dobrú mikroflóru. Ostatná bunková imunita je nedostatočná. V tele sú premnožené mikroorganizmy.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám veľmi pekne za vypracovanie môjho profilu. Čítala som si profil niekoľkokrát. Som vám naozaj vďačná, že ste sa mnou zaoberali a že ste mi venovali z Vášho času. Chcela by som Vás, ale ešte poprosiť o Vaše stanovisko k mojej terajšej zdravotnej situácii, ako to mám riešiť a ako postupovať. Veľmi sa chcem opäť zaradiť do normálneho života.

POSTUP LIEČBY

Vypracoval som vám návrh samoliečby. To som spravil po konzultácii s vaším systémom zdravia, ktorý je uložený v brušnom mozgu v stene tenkých a hrubých čriev. Tak nech liečba prebehne bez komplikácií. Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Geriatrická liečba kostná dreň: do plátenného vrecka alebo handry nakrájať čerstvé zemiaky. Vrecko posúvať po tele, prejsť postupne celé telo. Bude stačiť prejsť celé telo 3 krát za dva mesiace. Spraviť jednu terapiu, dva týždne počkať a znovu pokračovať.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: do 3 dcl olivového oleja dať za malú čajovú lyžičku sušeného Ginko biloba rozdrveného na prach, alebo 1 rozdrvenú tabletku Ginka, alebo 100 kvapiek roztoku Ginka. Užívať vnútorne, pokvapkať jedlo. Možno užívať aj priamo preparát z Ginko biloba. Užívať každý deň po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba lymfatický systém: kúpte si biele jadrové mydlo na pranie. Namydlite telo a pošúchajte tvarohom. Realizovať 10 krát za 2 mesiace. Možno do stravy dať zvýšené množstvo tvarohu na všetky spôsoby.

Geriatrická liečba hormonálna sústava: zohnať horský med, včeliu materskú kašičku, propolis, peľové zrniečka a začať užívať každý deň počas 2 mesiacov v intervaloch 4 hodiny za sebou. V noci sa nemusí, ale môže.

Geriatrická liečba imunitná: do alobalu zabaliť dlhý klinec asi 10-15 cm a kus drievka z tuje a v noci mať pod vankúšom. Prilepiť si leukoplastom kúsok alobalu 1×1 cm na telo. Nosiť trvalo v noci aj cez deň asi 2 týždne.

Geriatrická liečba celkovo: zájdite si do divej prírody a chytajte stromy, lístie, hlavne lesné plody a kvety. Otierajte na ruky a nohy. Stačí spraviť raz, aby ste obnovili mikroflóru tela. Popíjať čerstvé figové nápoje s kvapkou alkoholu.

Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace. Nejasnosti konzultujte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.