Požiadali ste ma, aby som po čase zhodnotil, čo sa deje vo vašom organizme po absolvovaní geriatrickej liečby (predošlý profil B 239). Aktuálne sa do tela dostal vírus z kliešťa, ale organizmus to hravo likviduje. Silné regeneračné procesy fungujú v obidvoch nohách a organizmus sa rozhodol spraviť generálnu opravu. Preto tie zápaly a opuch. Tomuto procesu môžete mierne pomôcť užívaním produktov na báze červeného viniča. Udržali ste si tvorbu 10 miliónov užitočných látok do tela. Organizmus umŕtvil prostatu a ukončil jej existenciu, bola nebezpečná. Vytvoril náhrady v hypofýze alebo rozšíril ju do bielej mozgovej hmoty. Podobné náhrady vytvoril aj v oblasti pankreasu. Tak isto vytvoril náhradu alebo posilnil pečeň tým, že niektoré časti svalov prispôsobil na pomoc pečeni. V časti pľúc vytvoril výpomoc pre obličky. Organizmus ukončil fungovanie detskej žľazy a vytvoril náhrady priamo v kostnej dreni. V hrubom čreve sa upravujú mikroorganizmy na reparáciu hrubého čreva. Vytvorili sa nové tukové bunky a organizmus zlikvidoval všetok hnedý tuk. V tuku sa vytvárajú zhluky tukových buniek ako náhradný systém orgánov tela, čo sa dalo sledovať u niektorých dlhovekých jedincov. Celkovo sa geriatrický program stáva stabilnejší a dynamickejší.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabé miesta sú brušné neuróny. Vírusy z kliešťa v neurónoch. Liečba: pridávať propolis do ovocných štiav aspoň 10 krát.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku až na molekulárnu úroveň. Slabé miesta žalúdok, tenké črevá, vírusy z kliešťa. Popíjať pivo – chmeľ.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Okolo pankreasu sa vytvorili náhradné modifikované bunky.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Popíjať pivo – chmeľ.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40. Príčina sú vírusové mikroorganizmy. Popíjať aloe vera.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Užívať med.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti: vírusy z kliešťa. Hypofýza – modifikácie v bielej mozgovej hmote.

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav je dobrý. Svaly netvoria spaľovače tukov a je to prirodzená súčasť starnutia. Trvalo užívať spaľovač C.L.A. aj zelený čaj.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo kožu. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti sú nežiaduce vírusy z hmyzu. Užívať nápoje s obsahom lichi, čerstvé aj šťavy. Začať používať rôzne druhy olejčekov zo všeličoho, hlavne detské. Do olivového olejčeka dať rôzne bylinky. Pečeň vytvorila náhradné oblasti v tukových bunkách. Obličky pozmenili časť pľúc ako náhradu za slabé obličky.

Geriatrická diagnostika imunitná: biele krvinky v poriadku. Na viacerých miestach tela vírus z chrobákov. Imunitný systém ide po ňom razantne a tvrdo. Náhrada za detskú žľazu sa vytvorila rovno v kostnej dreni na mnohých miestach. V tele nie sú takmer žiadne neštandardné bunky. V hrubých črevách sú zvláštne mikroorganizmy, ktoré budú reparovať hrubé črevo.

Geriatrická diagnostika močový mechúr: kyvadlo obkreslilo v poriadku, aj močové cesty. Bunky prostaty boli umŕtvené. Potreba častejšieho močenia.

Geriatrická diagnostika svaly tela: kyvadlo neobkreslilo z dôvodu budovania blastulových náhrad, ktoré budú putovať do tela a reparovať ho. Neschopnosť spaľovať tuk. Doživotne užívať spaľovače tukov.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: tukové bunky sa začali meniť na modifikácie orgánov v tele ako náhradné orgány. Ďalšia vývojová etapa sa začala.

Geriatrická diagnostika systému trvalej geriatrie: systém trvalej geriatrickej prítomnosti sa usadil na všetkých 7. neurónových oblastiach intenzívne a je zbudovaný na 95%. Molekulárna úroveň vybudovala oceľové laná, ktoré vytvárajú uzly.

Geriatrická diagnostika nôh a praskanie žiliek: kyvadlo neobkreslilo nohy od kolena nadol. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti: ide o veľkú reparáciu tejto oblasti a to hlavne na pravej nohe. Treba užívať podporné prípravky na žily vnútorne z červeného viniča. Obklady nôh viničovým listom.

Pridaj komentár