Chcem Vás požiadať o nový geriatrický profil. Po úspešnom navýšení látok na 10 miliónov sme dávali do poriadku trávenie. Som zvedavá, či sa to pohlo k lepšiemu a či sa mi darí budovať systém trvalého vyhrážania pudom. Cítim sa výborne, pracujem od rána do večera, som plne vyťažená, venujem sa ezoterike a na všetko mám dosť síl. Nikdy som sa necítila lepšie. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol, ako sa vám darí na vytvorení systému udržania trvalého presadenia geriatrického programu (predošlý profil B 210). Zatiaľ sa vám darí, ale ešte stále nie ste „za vodou“. Starý systém zdravie – choroba – zdravie neustále aktívne útočí na nový systém zdravie – zdravie. Odporúčam popracovať na udržaní geriatrického programu.

Diagnostika tvorby centier vyhrážania v 7. neurónových oblastiach: vo veľkom mozgu sa trvalé centrá vyhrážania netvoria. V strednom mozgu je 32 centier vyhrážania. Ich trvácnosť je dobudovaná na 40%, treba pokračovať. V mieche žiadne centrá vyhrážania. Brušný mozog žiadne centrá vyhrážania. Veľké ganglie majú centrá vyhrážania zbudované na 80%. Malé ganglie nič. Chromozómy v bunkách nervstva majú systém zbudovaný na 10%.

Diagnostika, kde organizmus vytvoril základ systému bezchorobnosti a dlhovekosti: brušný mozog sa rozhodol budovať na úrovni chromozómov v bunkách. Pozvoľna to ide dopredu. Zbudované na 20% buniek.

Diagnostika trvácnosti modifikácií v tukových bunkách: všetky modifikácie sú vytvorené, produkuje sa 10 miliónov rôznych užitočných látok. Ale starý systém zdravie – choroba – zdravie útočí, aby sa tento systém zlikvidoval. Zatiaľ sa však drží a určite vydrží.

Diagnostika trvácnosti špičkového a liečivého vyživovania tela: tento systém zatiaľ drží v tele a presadil sa na 70% organizmu. Treba pokračovať v práci s rozmnožovacím pudom.

Diagnostika trvácnosti vytvorenia doslova genetického laboratória v tele: tento systém sa presadil iba v oblasti pečene a nikde inde. Je pod ťažkou paľbou starého systému a treba pokračovať vo vyhrážaní sa a budovaní tohto systému.

Diagnostika trvácnosti zmien na chromozómoch: správa nie je dobrá. Chromozómy pozvoľna menia svoje pozície do systému zdravie – choroba – zdravie. Treba programovať a vyhrážať sa naďalej bunkovému pudu.

Diagnostika trvácnosti zmien na génoch: gény v chromozómoch si udržujú správne pozície a stav zdravie – zdravie.

Diagnostika trvácnosti zmien na sekvenciách génov: systém zmien na génoch zostáva v pohode. Génové sekvencie dlhovekosti vytrvali na svojich miestach.

Diagnostika trvácnosti zmien na molekulárnej úrovni: všade zotrvali oceľové laná, teda silné molekulárne zoskupenia uhlíkových väzieb. Teda systém zdravie – zdravie zatiaľ funguje v poriadku.

Diagnostika možnosti nežiaducich mikroorganizmov: je tu riziko a ešte na povrchu pečene zostali rôzne druhy vírusov a baktérií. Treba imunitnému systému pomôcť. Kúpte si ľanový olej a natierajte oblasť pečene veľmi jemne skoro každý deň v priebehu 2 mesiacov.

Diagnostika najslabších oblastí: sú to svaly, nedostatok vhodného športového pohybu. Treba mikronatŕhanie. Svaly sú pod stresom. Chce to fitnes, beh, vytrvalostnú chôdzu, strečing, Pilates a podobne.

Diagnostika prenikania pudov do svalov: pudy pozvoľna prenikajú do svalov – nosných, kostrových a hladkých. Ešte nedokážu modifikovať svalové bunky pre regeneráciu organizmu.

Diagnostika, čo treba pre udržanie geriatrického programu zdravie – zdravie: pokračovať v používaní jadrového mydla, do stravy pridať naklíčené obilie a to každý deň, trvalo omývať telo roztokom soli z Mŕtveho mora a nechať zaschnúť na tele. Raz do týždňa šúchať telo rastlinami z rybníka alebo potoka ako je bambus, tŕstie, rastliny, čo sú vo vode. Odskúšať reakciu kože. Trvalo raz do týždňa zjesť malý kúsok múmia. Do stravy trvalo pridať kapustu – surovú, kyslú alebo mierne sparenú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.