Ozývam sa znovu po určitej dobe, kde som sa snažila postupovať podľa vašich rád a odporúčaní a dovolila by som si Vás poprosiť o vyšetrenie a ďalšiu pomoc pri úprave môjho zdravotného stavu. Veľmi pekne Vám ďakujem a teším sa na Vašu odpoveď.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil, ako si stojíte v hĺbkovom preliečovaní organizmu (predošlý profil B 66). Pudy z brušného mozgu porobili v tele, čo bolo potrebné. V tuku produkujete 1 milión užitočných látok pre telo. Všetko je v poriadku. Pokiaľ máte záujem, tak sa prihláste na týždenné kontroly stavu na diaľku počas 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo dané oblasti v poriadku. Slabé miesta nie sú. Génové sekvencie sú čisté. Molekulárna úroveň prvkov- oceľové laná, čo je dobré.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Orgániky v bunkách boli opravené. Vnútro buniek je v poriadku. Génové sekvencie sú čisté. Molekulárna úroveň oceľové laná.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Vnútro buniek je v poriadku. Génové sekvencie sú čisté. Molekulárna úroveň oceľové laná.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Vnútro buniek je v poriadku. Génové sekvencie sú čisté. Molekulárna úroveň oceľové laná. Mitochondriálne jadrá nie sú úplne ideálne v poriadku, ale viac sa spraviť nedá.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Vnútro buniek je v poriadku. Génové sekvencie na likvidáciu nežiaducich mikroorganizmov. Dobrá zmena. Molekulárna úroveň oceľové laná.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Na úrovni vnútra buniek všetko v poriadku. Génové sekvencie čisté a nebezpečné génové zmeny ustúpili. Molekulárna úroveň špagátiky, čo je dobré.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: podobne ako pri lymfatickom riečišti.
Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Bunkové úrovne sú čisté a v poriadku. Molekulárna úroveň – špagátiky. Všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tuku ste začali produkovať 1 milión užitočných látok pre telo.

Geriatrická diagnostika imunitná: celý systém ide ako hodinky. Biele krvinky, lymfatická mriežka, detská žľaza – všetko v poriadku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.