Chcela by som vás poprosiť o kontrolný geriatrický profil. Prešli dva mesiace a chcela by som vedieť, ako sa darí môjmu telu v celkovom ozdravovaní.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil váš zdravotný stav(predošlý profil B 188). Postupne sa preliečujete na tých najhlbších rovinách. Je čas realizovať liečbu tráviaceho systému a imunity. Vypracujem vám postup liečby pre oblasť trávenia a imunitného systému.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: všetko v poriadku. Gény čisté a dve génové sekvencie dlhovekosti sú prítomné. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika nervstva: podobne ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika pankreasu: podobne ako u neurónových oblastí. Ešte treba upratať celkovo tráviaci systém a vyživovanie tela. Celé trávenie je zastaraná chaotická kuchyňa, systém nechce vedieť nič o potrebách buniek, poriadne ich evidovať ako zákazníkov hotela. Ako keby vo vašom tráviacom systéme varili pološialení kuchári. Trávenie musí poznať každú bunku, spísať požiadavky, zmodernizovať varenie a obsluhu buniek na jednotku. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: podobne ako u neurónových oblastí. Červené krvinky sú v poriadku. Biele krvinky sú deformované, T a B lymfocyty sa kódujú v kostnej dreni a nie v detskej žľaze. Systém detskej žľazy je zničený a treba dobudovať kódovanie lymfocytov v okostici alebo zreparovať systém detskej žľazy zo svalových buniek. Celkovo aj ďalšie línie imunitného systému až po imunoglobíny je nedostatočný a oslabený a budeme riešiť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: podobne ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: podobne ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: podobne ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika pudov: pudy z brušného mozgu natekajú všade vzorovo, aj do očí, čo je výborné. V tukových bunkách produkujete 5 miliónov užitočných látok, ktoré natekajú na 70% do tela, čo je výborné. Trvalý geriatrický systém sa dá vybudovať v bunkách nervového systému.

Geriatrická diagnostika očí: všetko v poriadku. Všetko upratané, čisté a zdravé na všetkých úrovniach. Aj napriek zvýšenému tlaku v očiach.

Geriatrická kontrola: každý týždeň sa hláste mailom na kontrolu. Vypracujem vám ďalšiu liečbu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.