Chcela by som Vás poprosiť o kontrolný geriatrický profil.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako si stojíte v geriatrickej liečbe až na úroveň buniek (predošlý profil B 156). Úspešne ste zlikvidovali nežiaduce génové sekvencie a spevnili chromozómy. V niektorých oblastiach sa liečba zopakuje. Ale už môžeme riešiť pevnosť a stabilitu molekulárnej úrovne.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: všetko v poriadku. Mitochondriálne jadro v poriadku. Chromozómy spevnené. Génové sekvencie čisté. Treba vytvoriť génovú sekvenciu dlhovekosti. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky a treba riešiť na oceľové laná. Výmena prvkov je slabá.

Geriatrická diagnostika nervstva: všetko v poriadku. Mitochondriálne jadro v poriadku. Chromozómy spevnené. Génové sekvencie čisté a vytvorila sa génová sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky a treba riešiť na oceľové laná. Výmena prvkov viazne.

Geriatrická diagnostika pankreasu: všetko v poriadku. Mitochondriálne jadro v poriadku. Chromozómy spevnené. Génové sekvencie čisté a vytvorila sa génová sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: mizerná. Výmena prvkov je slabá. Celkovo trávenie sa vzorne stará o výživu tela.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: orgániky spevnené, mitochondriálne jadrá väčšinou naštartované. Chromozómy spevnené a zmenená pozícia. Génové sekvencie čisté a vytvorená génová sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: je riziková a treba akútne riešiť. Doliečiť mitochondriálne jadrá.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: orgániky spevnené, mitochondriálne jadrá oživené. Chromozómy sa neopravili a nedali do správnych pozícií. Treba opakovať liečbu. Génová rovina sa nedala do poriadku a treba riešiť. Molekulárna úroveň: je riziková a treba riešiť. Výmena prvkov žiadna.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: všetko v poriadku. Chromozómy spevnené a ešte sa spevňujú. Génové sekvencie sú čisté a buduje sa gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň nie je dobrá. Výmena prvkov je dobrá.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v poriadku. Chromozómy spevnené. Mitochondriálne jadro naštartovalo. Génové sekvencie čisté. Treba génovú sekvenciu dlhovekosti. Molekulárna úroveň mizerná. Výmena prvkov dobrá. Tukový orgán produkuje 10 miliónov užitočných látok, teda možné maximum. Do tela nateká 80%.

Geriatrická diagnostika trvácnosti pudov: všetky 4 pudy pracujú a prenikajú do tela dostatočne. Pudy bohužiaľ odmietajú zbudovať geriatrickú liečbu ako trvalý systém. Teda treba z ľudskej roviny vytvoriť v neurónoch trvalý systém vyhrážania sa rovno do brušného mozgu.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všetko v poriadku. Chromozómy sú všade spevnené. Mitochondriálne jadro v poriadku. Génové sekvencie čisté. Molekulárna úroveň slabá. Výmena prvkov dostatočná.

Geriatrická kontrola: vypracujem ďalšiu liečbu a hláste sa na týždenné kontroly a preliečenia na diaľku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.