Chcel by som Vás poprosiť o geriatrickú kontrolu. Bohužiaľ, geriatrii som sa z rôznych dôvodov, hlavne osobných, veľmi nevenoval.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol, ako si vediete na ceste k bezchorobnosti a dlhovekosti (predošlý profil B 197). Vediete si znamenite až sa mi to nechce veriť. Verím, že dotiahnete záležitosti trávenia a pozíciu chromozómov. Terapie vypracujem.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitel v poriadku. Neurónové bunky dlhovekosť. Orgániky v poriadku. Chromozómy čiastočne zmenené tvary. Spôsobuje to tlak na rýchlejšie starnutie. Génové retiazky v poriadku. Génové sekvencie: prítomná sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov je stredne rýchla.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky stredne dlhodobá životnosť. Bunky stredne dlhá životnosť. Orgániky v poriadku. Chromozómy čiastočne zmenené tvary, pozície dobré. Génové retiazky v poriadku. Génové sekvencie: prítomná sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové retiazky sa tvoria. Výmena prvkov je dobrá.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany v poriadku. Životnosť stredne dlhá. Orgániky v poriadku. Chromozómy potočené, pozície zlé. Génové retiazky v poriadku. Génové sekvencie: prítomná sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov je dobrá.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky v poriadku. Bunkové blany v poriadku. Orgániky zdvojené, čo je dobré. Chromozómy v poriadku. Génové retiazky v poriadku. Génové sekvencie: prítomná sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov je dostatočná.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky v poriadku. Bunkové blany silné. Orgániky zdvojené, čo je dobré. Chromozómy zlé pozície a postáčané ramená. Génové retiazky v poriadku. Génové sekvencie: prítomná sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov je pomalá.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky v poriadku. Bunkové blany vitálne. Orgániky sa reparujú, treba pomôcť. Chromozómy postáčané a treba riešiť. Génové retiazky v poriadku. Génové sekvencie: prítomná sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky. Výmena prvkov skoro žiadna.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky v poriadku. Bunkové blany v poriadku. Orgániky zdvojené, čo je dobré. Chromozómy v poriadku. Génové retiazky v poriadku. Génové sekvencie: prítomná sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: masívne oceľové laná. Výmena prvkov je exkluzívna. Produkcia hormonálnych žliaz preniká do tela v poriadku. V tukovom orgáne sa produkuje maximum a to je 10 miliónov užitočných látok, do tela prenikajú výborne. Všetko ide na výživu buniek.

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo neobkreslilo celý systém trávenia a to jazyk, slinné žľazy, mozgový prívesok, žalúdok, pečeň, pankreas, tenké črevo, obličky, hrubé črevo, svaly a tukové bunky. Najhoršie miesto je tráviaci systém tenkých čriev. Systém trávenia je zameraný na seba a bunkám doslova iba hádže iba odpadky. Bunky tráviaceho systému sú prežraté a nezáujem živiť a starať sa o bunky tela. Odporúčam preliečiť celý systém trávenia.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Epitel v poriadku. Bunkové blany v poriadku. Bunkové orgániky v poriadku, ale nie pľúca. Chromozómy postáčané, ale nie veľký mozog. Génové sekvencie v poriadku a sekvencia dlhovekosti. Všade oceľové laná. Výmena prvkov je dostatočná.

Geriatrická diagnostika imunitná: celkový stav imunity je veľmi dobrý. Detská žľaza a celý systém sa reparuje. Biele krvinky a všetky produkty sú vzorové a dostatočné. Systém buduje prísnu kontrolu rozmnožovania baktérií a vírusov. Ešte stále nežiaduce mikroorganizmy zo sušeného a údeného mäsa v tenkých črevách. Vírusy v systéme buniek tenkých čriev premnožené. Príčina zlého vyživovania tela je práve v prítomnosti týchto vírusov. Odporúčam zlikvidovať.

Geriatrická diagnostika trvácnosti dlhovekosti: systém nie je ešte dostatočne zbudovaný a vyžaduje ďalšie pokračovanie, hlavne pravidelné meditácie na jaskyne a vyhrážanie sa a doliečenie hlavne chromozómov a trávenia.

 

Pridaj komentár