Poprosím Vás o vypracovanie nového geriatrického profilu aj liečby trávenia. Rada by som vedela, ako pokračujem. Ďakujem.

Požiadali ste ma o geriatrickú kontrolu (B 202). Vediete si celkom dobre a verím, že všetko dotiahnete do zdarného konca. Znovu musíme opakovať liečbu tráviaceho systému, aby telo vyživoval poriadne. Musia to spraviť pudy a nie sila vôle. Vyskúšame systém modifikácie svalových buniek a vytvoríme náhrady kmeňových buniek. Nie sú s tým skúsenosti, ale vaše svaly naznačujú, že by to šlo. Tak to skúsime na spôsob filipínskeho liečiteľstva.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabých miest niet. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Génové sekvencie dlhovekosť. Orgániky poškodené. Molekulárna úroveň: oceľové laná a dlhovekosť. Výmena prvkov dostatočná.

Geriatrická diagnostika nervstva: platí to isté ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika pankreasu: platí to isté ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: platí to isté ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: platí to isté ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: platí to isté ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: platí to isté ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: platí to isté ako u neurónových oblastí.

Geriatrická diagnostika nohy: bohužiaľ, v opuchnutej nohe organizmus zlikvidoval úplne lymfatický systém a preto opúcha. Možné riešenie je v modifikácii buniek svalov, vytvorenie náhradných kmeňových buniek a obnoviť lymfatický systém v tejto oblasti. Môžeme sa o to pokúsiť. Svaly vykazujú tento potenciál.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: produkujete 10 miliónov užitočných látok v tuku. Všetky modifikácie sú vytvorené a úspešne nahrádzate už nefungujúce orgániky v bunkách celého tela. Je to klasická náhrada za nefunkčné orgániky. Tak to vlastne funguje u dlhovekých jedincov.

Geriatrická diagnostika trávenia: kyvadlo neobkreslilo celý systém trávenia a to jazyk, slinné žľazy, mozgový prívesok, žalúdok, pečeň, pankreas, tenké črevo, obličky, hrubé črevo, svaly a tukové bunky. Prvý pokus nevyšiel, tráviaci systém sa ubránil a odmietol vyživovať bunky tela poriadne. Tak treba skúsiť druhý pokus.

Geriatrická diagnostika imunitná: všetko v poriadku a vzorovo pracuje.

Geriatrická liečba tráviaceho systému: cmúľať čierne múmio po malých kúskoch a to 70 krát za 2 mesiace. Nakvapkať alpu na kocku cukru a cumľať. Zakúpiť rôzne druhy olejov a pridávať do stravy 2 mesiace. Najlepšie zmes rôznych olejov. Pojedať bobule hrozna a k tomu za lyžičku glukózový cukor. Aspoň 30 krát za 2 mesiace. Kúpiť sušené huby rôzne druhy a prach z nich nanášať na oblasť žalúdka aspoň 30 krát za 2 mesiace. A hlavne nech to riešia všetko pudy a nie vy z pozície silnej psychiky. Verím, že druhý pokus bude úspešný.
Z modifikácie svalových buniek sa pokúsime obnoviť zlikvidované orgániky v bunkách a obnoviť lymfatický systém v nohe.

Filipínska liečba tvorby kmeňových buniek: vyhľadáte akupunkturistu, ktorý používa do ihiel elektrický slaboprúd. Necháte si zaviesť ihly hlboko do svalov na rôznych miestach tela. Zopakovať aspoň 6 krát. Zoženiete si systém stimulácie tela elektrickým prúdom (slaboprúd na telo). Použijete aspoň 10 krát na rôzne časti tela. Prípadne vám niekto takýto prístroj vyhotoví. Možná je aj elektroliečba celého tela, ale hlavne nôh. Pri osobných stretnutiach požadujte moju liečbu cez svaly na filipínsky spôsob.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.