Požiadali ste ma, aby som vás zdiagnostikoval, ako si vediete v geriatrickom programe (B 144). Idete ďalej a usilujete sa o to, aby vám geriatrický program nespadol a nezatvoril sa. Treba ešte viac pracovať na tom, aby sa geriatrický program stal trvácou záležitosťou.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany vitálnosť. Orgániky zdvojené až strojnásobené. Chromozómy výborné. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov ide jedna radosť.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany v poriadku. Orgániky zdvojené, čo je dobré. Chromozómy v poriadku. Génové sekvencie dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov je dostatočná.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Epitel v poriadku. Bunkové blany ochabnuté. Orgániky zdvojené. Chromozómy ochabnuté a zmenený tvar. Génová sekvencia dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov je dostatočná. Blokovaná tvorba správnej pozície chromozómov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitel v poriadku. Bunkové blany malátne. Orgániky poškodené. Chromozómy v poriadku. Génové sekvencie dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov výborná.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitel v poriadku. Bunkové blany oslabené. Chromozómy v poriadku. Génové sekvencie dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov dostatočná.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitel v poriadku. Bunkové blany malátne. Orgániky zdvojené. Génové sekvencie dlhovekosti. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky. Výmena prvkov nedostatočná.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Epitel v poriadku. Bunkové blany ochabnuté. Orgániky zdvojené aj strojnásobené, čo je dobré. Chromozómy- zlá pozícia. Génové sekvencie dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov v poriadku.

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo neobkreslilo jazyk, treba liečiť. Obkreslilo slinné žľazy, mozgový prívesok, žalúdok, pečeň, pankreas, tenké črevo, obličky, hrubé črevo, svaly a tukové bunky. Stav celkovo vyzerá ako súboj nového vyživovania tela so starým systémom. Ako keby nikdy nepoznali správne vyživovanie a teraz sa im zdá, že prídu aj o to svinstvo, čo dostávali doteraz. Treba vydržať a pokračovať v ozdravovaní vyživovania tela.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek dobrý. Žiadne disharmonické stavy. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v poriadku. Bunkové blany v poriadku. Chromozómy – zlé pozície v bunkách. Génové sekvencie dlhovekosti. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov dostatočná.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tukových bunkách tvoríte 10 miliónov užitočných látok. Do tela nateká 80%. Všetky modifikácie v tuku sú zrealizované.

Geriatrická diagnostika imunitná: všetky línie bielych krviniek a ich produktov sú ako vzorová armáda a je tam poriadok. Detská žľaza v poriadku. Lymfatická mriežka v poriadku. Nedarí sa budovať genetickú kontrolu rozmnožovania baktérií a vírusov. Chcete tam mať neporiadok ako rozmaznané dievčatko. Zmeňte prístup. V tele žiadne negatívne vírusy alebo mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika pudov: začali ste systém geriatrie zatvárať a likvidovať z tela von. Už zase chcete ochorieť. Nechce sa vám pudom vyhrážať. Obnovte v plnom rozsahu vyhrážanie.

Geriatrická diagnostika trvácnosti bezchorobnosti: jednoznačne nemáte záujem. Chcete byť chorá a z tejto pozície je vám ľahšie manipulovať s okolím. Pozícia byť zdravá vám nevyhovuje. Zmeňte prístup.

 

Chcela by som vás poprosiť o opätovné zdiagnostikovanie zdravotného stavu. Ďakujem.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku aj na bunkovej úrovni. Nie je potrebná žiadna liečba.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku až na bunkovú úroveň. Slabšie miesto oči. Obklady na oči z očianky alebo byliniek na zlepšenie zraku.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na bunkovú úroveň.  Odporúčam užívať jedno balenie Pankreolanu.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na bunkovú úroveň. Netreba žiadne preliečovanie.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na bunkovú molekulárnu úroveň. Odporúčané preliečenie: piť odšťavenú cviklovú šťavu pár kvapiek do 1 dcl vody. Asi 30 dní.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na bunkovú úroveň. Slabšie miesto ruky a nohy. Užívajte mesiac žeň –šeň nápoje alebo tabletky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na bunkovú molekulárnu úroveň. Netreba nič užívať.

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na molekulárnu úroveň. Slabšie miesto je celé tenké črevo. Užívajte mesiac prírodný L carnitín v obvyklej dávke.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo na molekulárnu úroveň mozog. Pri pľúcach inhalovať Vincentku, zvarené ihličie zo stromov. Piť celý komplex byliniek na pľúca. Žalúdok v poriadku. Srdce vyžaduje piť víno, do ktorého sa dajú bylinky na srdce. Obličky riziko obličkových kamienkov. Jesť cibuľu, pór, reďkovku bielu alebo červenú. Popíjať obličkové čaje niekoľkokrát. Hrubé črevo: do stravy pomaranče a červené grapy, čierny ražný chlieb. Svaly v poriadku a netreba nič. Kĺbové spoje vyžadujú preliečiť prípravkom na kĺbové spoje podľa intuitívneho výberu. Koža užívať vitamín D pre deti.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na bunkovú úroveň. Jadrové mydlo a umývať telo. Občas umyť telo múmiom. Trvalá tvorba 10 miliónov látok do tela beží.

Geriatrická diagnostika zuby a ústna dutina: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na molekulárnu úroveň. Slabé miesto ďasná. Užívať lieky na paradentózu. Rozpustné tabletky v ústnej dutine. Prípadne rozdrviť škrupiny vajíčka na prach a potom spraviť z toho prášok a dať do zubnej pasty. Ďalej žĺtok do úst a nechať pôsobiť určitú dobu a preglgnúť.

Geriatrická diagnostika konečník: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Používať striedavo rôzne druhy mastí a čípkov trvalo do tejto oblasti podľa vlastného výberu.

Geriatrická diagnostika trvácnosti geriatrického systému: vo všetkých 7 neurónových oblastiach sa tento systém zabudoval.

Geriatrická diagnostika imunitná: organizmus vyžaduje návštevu lesného prostredia. Divé jablone, hrušky a iné ovocie pošúchať po tele kvôli výmene mikroflóry tela.

Pridaj komentár