Požiadali ste ma, aby som vám vypracoval plán, ako udržať geriatrický program v trvalej pohotovosti (predošlý profil B 216). Ide o to, že pokiaľ sa organizmus kompletne ozdraví, tak geriatrické mechanizmy utíchajú a organizmus sa znovu postupne vracia do chorobnosti. A to netreba dopustiť. Treba hlavne psychicky pokračovať v terapiách a trvalo atakovať na geriatrický program, aby fungoval naďalej, aj keď je zdravotný stav dobrý.

Diagnostika tvorby trvalých geriatrických programov na 6 neurónových oblastí: bohužiaľ, systém trvalej geriatrie sa neudržal v plnom nasadení. Organizmus začal intenzívne posilňovať klasické systémy chorobnosti a ozdravenia. Treba sa trvalo vyhrážať, že budete neposlušné dieťa a budete robiť zlé veci.

Diagnostika tvorby trvalých geriatrických programov na nervovom systéme: nervový systém pracuje na izolácii od tela, na 40% sa izoluje ako u dlhovekých jedincov. Treba s tým pokračovať. Trvalý geriatrický program sa usadil iba na 20%. Znovu vyhrážanie sa, že budete ako malé dieťa, ktoré si ublíži obarením sa, zjedením jedovatých vecí.

Diagnostika tvorby trvalých geriatrických programov na tukových bunkách: v tejto oblasti to ide dobre a na 60% je umiestnený trvalý geriatrický program. Vyhrážajte sa, že budete ako malé dieťa, ktoré si chce odhryznúť jazyk.

Diagnostika tvorby trvalých geriatrických programov na génových sekvenciách: tu ide všetko dobre a na 60% bol prijatý trvalý geriatrický program. Znovu sa celému systému treba vyhrážať, že vyleziete na strom a skočíte, pokiaľ nebude trvalý stav z geriatrickej liečby aj na tejto úrovni.

Diagnostika tvorby jedinečných vyživovacích pomerov v tele: dostali ste sa do silného sporu so starým systémom vyživovania. Vyhrážajte sa systému predstavou, že si strčíte pod kosačku ruky a nohy. Každá oblasť tela, ale hlavne slinné žľazy, žalúdok, tenké črevá, hrubé črevá, pečeň, pankreas, hormonálne žľazy a tukové modifikácie musia zabezpečiť kvalitné vyživovanie organizmu. Do toho všetkého treba otvoriť sexuálne predstavy. Zatiaľ sa orgániky tráviaceho systému nepodriadili dostatočne novej požiadavke. Na molekulárnej štruktúre sa postupne dejú zmeny. Pribúdajú štruktúry oceľových lán a vhodných prvkov.

Diagnostika tukových modifikácií a systému trvácnosti geriatrického programu: zatiaľ je celý systém modifikácií tukových buniek a ich nového zoskupenia v poriadku a buduje sa systém trvácnosti. Vyhrážajte sa, že ste dieťa, ktoré si chce dať do rán červíky a nebezpečné baktérie. Stále držíte tvorbu 10 miliónov užitočných látok, čo je výborné. Do tela nateká 70%.

Diagnostika vytvorenia trváceho systému kontroly mikroflóry v tele: zatiaľ sa neúspešne pokúšate vybudovať trvalý systém kontroly. Vyhrážajte sa ako dieťa, čo zje plesnivé a pokazené veci. No imunitný systém je celkovo dobre nastavený.

Diagnostika trvalého udržania dlhovekosti buniek tela: tento systém ste si vytvorili, ale pôvodný systém zahájil útok, chce tento stav zlikvidovať ako stav nerovnováhy. Vyhrážajte sa systému, že si upcháte dýchacie otvory.

Diagnostika systému správneho prísunu rôznych prvkov na molekulárnu úroveň: celkovo organizmus veľmi pomaly prisúva do celého tela nové prvky a obnova je nedostatočná. Vyhrážajte sa, že budete ako dieťa, ktoré skočí do nádoby s kyselinou.

Diagnostika systému trvalých oceľových lán na molekulárnej úrovni: najslabšie miesto je pečeň, kde sa usiluje presadiť pôvodný systém chorobnosti a starnutia. Celkovo sa vyhrážajte pudom, že ako dieťa skočíte pod vlak.

Diagnostika detailov: sťažujete si na praskanie krvných vlásočníc po dlhšej chôdzi. Pudy to nechcú riešiť, anjelská sféra radí natierať masťou Belogent. Dajte si predpísať u lekára. Génové sekvencie nemajú slabé miesta. Slabé miesta sú chromozómy v pľúcach. Bunkové blany v poriadku. Slabé sú orgániky sú v lymfatických uzlinách. Slabé miesta sú tukové bunky na bruchu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.