Požiadali ste ma, aby som nahliadol veštecky do stavu vášho organizmu (predošlý profil B 198). Vediete si na jednotku a vytrvalo spejete k tomu, aby sa geriatrický systém stal trvalou súčasťou vášho tela. Cítiť, že sa stávate hypochondrom až na úroveň buniek. Usilovne pokračujte ďalej, aby sme mohli konštatovať, že systém dlhovekosti a bezchorobnosti je trvalou súčasťou vašich neurónov.
Geriatrická diagnostika presunu činnosti pudov v brušnom mozgu na šedú kôru veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu a šedej kôry ganglií okolo orgánov
Na šedú kôru veľkého mozgu sa geriatrický program zo 4 pudov presunul na 40%. Treba neustále meditovať obrázky buniek a vyhrážanie sa, že budete trucovité a zlé dieťa.
Na šedú kôru stredného mozgu sa geriatrický program presunul na 100%.
Na šedú kôru miechy sa geriatrický program presunul na 100%.
Na šedú kôru mozočku sa geriatrický program presunul na 100%.
Na šedú kôru brušného mozgu sa geriatrický program presunul na 100% ako u osôb s extrémnou dlhovekosťou a bezchorobnosťou.
Na šedú kôru ganglií sa geriatrický program presunul na 100%.

Geriatrická diagnostika biochemická, ktorá začína tráviacim systémom, postupuje do hormonálnych žliaz, do oblasti orgánikov vo vnútri buniek v orgánoch tela. Diagnostikuje sa tu pud sexuálny.
Prívesok mozgový je pripravený vyživovať organizmus a blokovať zbytočné navyšovanie tukových zásob. Sliny sú dobre prispôsobené na vyživovanie organizmu s blokovaním a obmedzovaním zbytočného hromadenia tukov v tele. Tráviace šťavy v žalúdku neprešli úplnou zmenou k riadnemu vyživovaniu tela a podporujú tukovú chémiu a treba to riešiť liečbou. Užívať vytrvalo nápoje na báze Aloe vera a materinej dúšky. Užívať každý deň 2 mesiace. Pečeň ešte nevyživuje organizmus poriadne, treba liečiť. Znovu Aloe vera a množstvo citrónovej šťavy a jedenie kyslých uhoriek. Robte tak 2 mesiace. Pankreas podporuje vhodné vyživovanie organizmu a blokuje tukovú chémiu. Tenké črevá ešte slabo podporujú správne vyživovanie tela. Treba liečbu. 2 mesiace popíjať Aloe vera nápoje. Hrubé črevá ešte slabo regulujú vyživovacie pomery. Treba 2 mesiace jesť ryžu, kyslé uhorky a nápoje Aloe vera. Nosné svaly ešte nepodporujú spaľovanie tuku a treba riešiť. Aspoň 4 krát za 2 mesiace sprchovanie úplne horúcou vodou. Kostrové svaly začali extrémne spaľovať tuk. Pokračujte v cvičení Pilates podľa pokynov. Kostrové svaly sťahujú tuk z tela a spaľujú ho. Obličky podporujú tráviace procesy v tele dobre. Prestali strácať chróm z tela a potvrdzuje to aj váš nezáujem o zvýšené množstvá čokolády. Tukové bunky začali aktívne podporovať dobré vyživovacie pomery v tele. No treba im pomôcť. Popíjať 2 mesiace Aloe vera s ďumbierom. Hormonálne žľazy podporujú vyživovanie tela dobre. Hnedý tuk začal pozvoľna spaľovať tuk.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu
Neustále držíte maximálnu produkciu asi 10 miliónov užitočných látok z tejto oblasti do tela. Tieto látky prenikajú všade do tela, dovnútra buniek až na molekulárnu úroveň. Máte všetky druhy modifikácií v tukovom orgáne: dlaňovky, palcáky, mriežky, hviezdičky, dlhé pásy, krátke prerušované pásy, céčka a aj mini disky. Do tela užitočné látky natekajú na 100%. V neurónoch miechy treba mentálnymi cvičeniami dobudovať razantnejšiu aktivitu.

Geriatrická diagnostika činnosti 4. pudov v stene čriev
Pud sebazáchovy nateká všade a pracuje na 100%. Pud rozmnožovací nenateká všade. Celkovo iba na 60%. Blokujete ho spomienkami na históriu Ríma. Treba to zrušiť predstavami na celú grécku kultúru, ktorej základ leží v ľudskej sexualite. Stačia pravidelné predstavy gréckej histórie. Pud teritoriálny zachádza všade na 100% až na úroveň génových sekvencií. Pud bunkový preniká do bunkových blán, orgánikov, chromozómov, génov, génových sekvencií. Ešte dobre nepreniká k molekulárnym štruktúram. Všetko je obsadené predstavami germánskych dejín a treba ich vymeniť za dejiny pravoslávnej Ukrajiny.

Geriatrická diagnostika dokončenia zmien na génových sekvenciách
Génové sekvencie v génových retiazkach boli niektoré posilnené, niektoré oslabené tak, aby podporovali bezchorobnosť a dlhovekosť. Všetko je vzorne upravené. Génové sekvencie nervového systému sa izolujú od tela ako u dlhovekých osôb.

Geriatrická diagnostika uloženia objektov UFO III. do oblasti chromozómov
UFO III. je uložené vo všetkých bunkách. Začínate mať k týmto energeticko-informačným objektom veľmi priateľský a láskavý vzťah. Tieto objekty ošetrujú dobre chromozómy a gény. Ďalej máte v sebe vhodne uložené UFO odtlačky zvierat, no neznášate ich. Odporúčam zmeniť prístup a mať vzájomne láskavý vzťah. Máte v sebe ďalšie UFO III. – Hviezdicu. Neznášate ju a nemôže aktívne pracovať. Treba zmeniť prístup a bude môcť ošetrovať vaše telo. Na UFO odtlačkoch stojí aj filipínske liečiteľstvo, keď si odmyslíme šašovské špekulácie za účelom lepšieho kasírovania klientov.

Geriatrická diagnostika imunitného systému – kostná dreň, kmeňové bunky, dcérske bunky, biele krvinky, detská žľaza, lymfatické uzliny, lymfatická mriežka, mandle, nosná sliznica, slepé črevo
Všetko je v najlepšom poriadku. Nie je čo riešiť. Ešte mierne psychicky blokujete lymfatické uzliny predstavami sveta mŕtvych. Dajte sem predstavy života a jeho krásy.

Geriatrická diagnostika molekulárnej štruktúry, kde majú byť 18 uhlíkové väzby a na nich také prvkové väzby ako u dlhovekých a bezchorobných jedincov
V tomto procese tvorenia molekulárnej úrovne s oceľovými lanami a správnymi prvkami na ne naviazanými treba pokračovať v tlaku a vyhrážaní sa pudom. A to hlavne čítaním knižiek s organickou chémiou celé dva mesiace.

Geriatrická diagnostika atómovej úrovne a úrovne prvkov, ktoré súvisia s celkovou bioenergiou tela
Energetické vyžarovanie sa dostáva pod kontrolu pudov stále výraznejšie. Treba čítať knižky o kvantovej fyzike. Časticová úroveň ešte nezodpovedá stavu dlhovekých. U nich častice prenikajú do objektov v atómoch ako sú elektróny a objekty jadra. Treba vytrvalo šúchať ruky navzájom a pohybovať nimi okolo tela každý deň aspoň 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika hojenia rán
Celkovo lepšie a rýchlejšie hojenie blokujete predstavami z druhej svetovej vojny. Dajte sem predstavy tých, ktorí počas vojny trpeli.

Pridaj komentár