Okrem občasných chrípok a občasnými tráviacimi ťažkosťami mám zdravotný problém akurát s pravým kolenom, ktorého uraz som mala pri basketbale. Je tam natrhnutý skrížený väz, načatý meniskus, ktorému vraj hrozí, že by sa časom mohol rozpadnúť a artritída, na ktorú mi lekár predpísal Condrosulf. Chcela by som vás touto cestou požiadať, či je nejaká možnosť, ako si pomôcť, aby som si koleno dala do poriadku a vyhla sa nie veľmi povzbudzujúcej prognóze vývoja.

Po základnom zhodnotení vášho zdravotného stavu, v ktorom som zistil zníženú mikrobiálnu imunitu, nevhodnú skladbu mikroorganizmov v tele, som veštecky nahliadol hlbšie. Odporúčam vhodné terapie na obnovu fungovania celkovej imunity a likvidáciu nevhodných mikroorganizmov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Menší výskyt vírusov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 100, čo je bežiaca chorobnosť. Veľké množstvo vírusov. Každý deň omývajte telo nejakým druhom čerstvej šťavy vytlačenej z exotického ovocia – kivi, mango, ananás a iné. Vždy najskôr na kúsku kože vyskúšať reakciu. Aplikovať čerstvé rozmiešané s vodou. Nechať pôsobiť 20 minút a osprchovať. Robte tak každý deň po dobu 5 týždňov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav vírusov nulový.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav vírusov nulový.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku, ale vírusov je tu značné množstvo. Používať na telo rôzne druhy bylinkových olejčekov, harmančekový, skorocelový a iné. Bylinky môžete pridať aj do jedného olejčeka. Každý deň treba natierať malé plochy po tele a rozšúchať uterákom. Aplikovať 5 týždňov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny. Stredné množstvo vírusov. Začať každý deň športovať, beh, piť Slatinu alebo liečivú Fatru. Minerálkou aj omyť telo. Šúchať telo kúskom zemiaku 2 krát do týždňa po dobu 5 týždňov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Vírusy žiadne.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav vírusov minimálny.

Geriatrická diagnostika imunitná: na začiatok každý druhý deň pošúchať kožu alobalom, robte tak po dobu 5 týždňov. Šúchať po tele šupu z citróna, ale bielou vnútornou šupou každý druhý deň po dobu 5 týždňov. Prípadne prikladať. Odskúšať na kúsku reakciu kože. Nájsť väčší plochý kameň a dať ho do horúcej vody. Vybrať a prikladať na telo raz do týždňa po dobu 5 týždňov. Postupne prejdite celé telo.

Geriatrická liečba psyché: vyžaduje, aby ste si čítali články v Geriatrickej poradni a aj prípady. Riaďte sa pokynmi, ktoré sú tu napísané. Prezerajte si obrázky jaskýň. Je to dôležité, aby ste naštartovali pudy v brušnom mozgu na liečbu. Bez tejto psychoterapie liečba nefunguje.

Pridaj komentár