Chcel by som vás poprosiť o vypracovanie nového geriatrického profilu. Zaujíma ma, ako postupujú vnútorné zmeny a ako postupovať ďalej. Ďakujem.

Požiadali ste ma o opätovné nahliadnutie na váš zdravotný stav (predošlý profil A 908). Zdiagnostikoval som vám vešteckým odhadom, čo by ste mali dotiahnuť, ako zlepšiť mikroflóru a ako doplniť potenciál delenia niektorých buniek v tele. Verím, že program dodržíte a dotiahnete do skvelého konca. Skontroloval som vám aj orgániky v bunkách a porovnával ich so štandardom. Všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: všetko v super stave. Slabšie miesto nie je. Orgániky buniek v poriadku.

Geriatrická diagnostika nervstva: všetko v super stave. Slabšie miesto nie je. Orgániky buniek v poriadku. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Potenciál delenia na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: všetko v super stave. Slabšie miesto nie je. Orgániky buniek v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: všetko v poriadku. Slabšie miesta nie sú. Orgániky v bunkách sú štandardné. Tvoria sa trvácejšie bunky. Potenciál delenia na 110 rokov.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Potenciál delenia na ďalších 40 rokov. Šúchať telo rozdrvenými čerešňovými kôstkami na prach raz do mesiaca po dobu 5 mesiacov. Nechať pôsobiť jeden deň. Povedie to k dobytiu potenciálu buniek.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: všetko v poriadku. Slabé miesto na pravej strane hrude. Ostatné všetko v poriadku. Tvoria sa trvácejšie bunky v tejto oblasti. Slabšiu oblasť natierať lekárskou vazelínou na zarábanie krémov každý deň po dobu 2 mesiacov. Kapacita delenia buniek do budúcna nie je vysoká, iba na 10 rokov. Treba rozdrviť škrupiny vajec na prach a vtierať do kože celého tela raz až dvakrát do mesiaca po dobu 5 mesiacov a zlepšiť tak potenciál delenia.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v poriadku. Netvoria sa dlhovekejšie bunky. Jadrové mydlo zmiešať s bežným olejom, vajcom a prachom zo škrupín arašidov. Potenciál delenia na 120 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všetko v poriadku. Tvoria sa dlhoveké bunky. Potenciál delenia buniek:
Mozog biela hmota: 120 rokov.
Pľúca: 40 rokov. Nachytať množstvo veľkých mravcov, nasušiť, rozdrviť a raz do mesiaca natrieť telo. Odskúšať reakciu kože na malom mieste.
Srdce: 110 rokov.
Pankreas: 140 rokov.
Pečeň: 150 rokov.
Črevá: 100 rokov.
Kosti: 10 rokov. Prach z lipového dreva. Usušiť, posekať a rozdrviť. Potrieť telo raz do mesiaca po dobu 5 mesiacov.
Koža: 140 rokov.
Svaly: 140 rokov.

Pridaj komentár