Rád by som vás poprosil o kontrolnú diagnostiku, resp. postup liečby. Okrem lymfatických uzlín a vyrážok na tvári, ďalším problémom, ktorý ma trápi, je zhoršujúci sa zrak. Ďalej ma trápi zvýšená tvorba hlienov, ktorá pravdepodobne spôsobuje nealergickú nádchu, ktorá trvá skoro počas celého roka.

Som rád, že chcete dotiahnuť geriatrický program do konca a dostať organizmus do skvelého zdravotného stavu.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 14 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Obsah U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta nie sú. Obsah E vitamínu je nedostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta nie sú. Obsah C vitamínu cez kožu je nedostatočný. Dávajte si na telo plátky čerstvých jabĺk alebo omyte telo čerstvou šťavou, prípadne pošúchajte ovocím.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 14 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta nie sú. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta nie sú. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začiatok chorobnosti. Príčinou je blokácia delenia buniek. Treba odblokovať. Šúchať suché čierne múmio po tele každý druhý deň po dobu 2 mesiacov. Raz do týždňa Solfatanom pošúchať telo. Nechať pôsobiť a osprchovať. Robte tak 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všetko v poriadku. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika bieleho a hnedého tuku: produkujú od 100 do 1000 jednotiek užitočných látok. Modifikácie sa vytvorili v bielom tuku a to dlhé pásy, ktoré pôsobia do oblasti blán tela. Tvoria sa modifikované bunky a tie pôsobia do slabých miest v tele. Používať svetlé jadrové mydlo na pranie a umývať ním 2 krát do týždňa telo. Hlinou z jaskyne rozrobenou vo vode raz do týždňa potrite telo a spláchnite. Robte tak po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba psyché: čítať články a príspevky v Geriatrickej poradni a prezerať si obrázky jaskýň. To je základ úspešnosti spustenia pudov k liečbe. Bez toho pôjde liečba problematicky. Robte tak pravidelne. Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Pridaj komentár