Prosím o hlbšie diagnostikovanie, liečbu resp. terapiu. Upozorňujem, že mám problém čokoľvek zjesť resp. prehltnúť. Už vopred vám ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel bližšie do vášho organizmu až na úroveň buniek. Bolo to dobré rozhodnutie. Objavil som v tele nežiaduci vírus. Samoliečbou aktivizujete imunitný systém a pokúsime sa ho zlikvidovať. Držím palce pri liečbe. Nejasnosti konzultujte.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je nízky. Každý týždeň zjedzte k hlavnému jedlu za tanier čerstvej strúhanej alebo kyslej kapusty. Popíjať čaj z ginko biloba a natierať ho iba málo po tele. Robte tak 2 krát týždenne po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 50. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Príčina chorobnosti sú nežiaduce vírusy v nervových bunkách. Obsah E vitamínu v tele je nedostatočný. Najhoršie miesto je v okolí žalúdka. Zlé trávenie. Potierať telo surovou alebo údenou bravčovou slaninou. Iba pred kúpeľom pošúchať telo. Potom omyť harmančekovým mydlom alebo sprchovým gélom. Robte tak 2 krát do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek pankreasu ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je. Na lymfatické uzlinky neprisadajú biele krvinky. Sú obalené produktmi vírusov. Usilujú sa zabrániť fungovať tejto časti tela a bielym krvinkám. Kúpte si bylinné zmesi, v ktorých bude čo najviac rôznych druhov bylín. Uvarte si asi 1 dcl čaju každý deň a potierajte jemne celé telo. Robte tak 2 krát do týždňa po dobu 2 mesiacov. Čaj nechajte na tele pôsobiť, neumývať.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Produkcia je mierne znížená. V tele chýbajú toxické látky. Kúskom jedla, ktoré chcete zjesť, pošúchajte telo a potom umyte. Mäso, syry, mlieko, tvaroh, olej, zemiaky, aj chlieb. Všetko počas 2 týždňov šúchať po tele. Nechať pôsobiť 10 minút a umyť. Treba do všetkého pridať zomleté orechy.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo ho neobkreslilo. Produkuje 1000 toxických látok. Znovu vírusy, ktoré tvoria látky poškodzujúce organizmus. Čerstvými pilinami z píly si šúchajte telo alebo si narobte doma hoblince dreva z ihličnanov, robte tak 3 krát do týždňa. Môžu byť aj konáriky z ihličia, ale iba drevnatá časť a šúchať nimi telo. Realizovať 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika imunitná: celkovo je imunita voči mikroorganizmom dobrá, no organizmus nezachytil vírus v tele. Nevie ho identifikovať, pretože prenikol do lymfatických uzliniek a balamutí hlavne biele krvinky. Aby ho zaregistroval, je treba šúchať telo mletou kávou alebo prikladať plátenné vrecko s kávovými zrnami. Vrecko posúvať po tele. Robte tak každý deň po dobu 2 mesiacov večer, alebo keď sedíte a oddychujete.

Geriatrická diagnostika psyché: bezpodmienečne je nutné čítať si príspevky v Geriatrickej poradni a predstavovať si v hlave, že skončíte, pokiaľ vás nebude organizmus liečiť. Prezerajte si obrázky jaskýň na stránke. Môžete si niektoré aj vytlačiť alebo aspoň každý druhý deň prezerať a čítať Geriatrickú poradňu. Je to najdôležitejší základ terapie. Pudy sa musia zobudiť a liečiť vás.

Ohláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Pridaj komentár