Chcem Vás požiadať o vypracovanie geriatrického profilu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav a odhadol, čo sa deje.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby, vy máte 37 rokov. Organizmus sa o túto oblasť nestará poriadne. Príčina je v nestabilnej psychike. Psychoterapie.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo nervstvo a nervový uzol v strede hlavy. Stupeň chorobnosti je 60, čo je mierne sa rozbiehajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti sú drobné zápaly a nežiaduce huby v tejto oblasti. Treba liečiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Celkovo zlý stav pankreasu a prehnaná produkcia inzulínu a ďalších látok. Organizmus má nežiaduce a prehnané požiadavky na inzulín. Treba riešiť. Ešte sa dá pankreas regenerovať.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti – uloženie toxických látok do oblasti kostnej drene.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Organizmus sa vzorne stará o túto oblasť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Celkovo je táto oblasť dosť slabá. Problémy s nedostatočnou životnosťou buniek.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Organizmus sa dobre stará o túto oblasť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány v poriadku. Neobkreslilo svaly a označilo ich za lunapark mikroorganizmov. Treba akútne riešiť.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: tukový orgán neprodukuje žiadne užitočné látky pre organizmus.

Geriatrická diagnostika pudov: 4. pudom v tenkých a hrubých črevách nedovolíte ísť do tela. Treba riešiť.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba 7. neurónových oblastí: kúpte si čierne múmio a zmiešajte so slinami a potierajte jemne povrch tela. Treba nechať zaschnúť a osprchovať. Robte tak aspoň 40 krát za 2 mesiace.

Geriatrická liečba nervstva: do plátenného vrecka uložte kúsky nakrájaného zeleru a vrecko posúvajte po holom tele. Realizujte 8 krát po 15 minút počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba pankreasu: do vrecka k zeleru pridajte zlatý prsteň a priložte na oblasť pankreasu. Realizujte 8 krát po 5 minút počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba kostnej drene: nakrájajte pšeničný chlieb a ukladajte ho na telo, vždy 2 krajce a posúvajte ho po tele. Realizujte 5 krát po dobu 30 minút počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: prelieči sa samé po vpustení pudov do tela.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: pudy si to preliečia samé.

Geriatrická liečba hormonálnej sústavy: pudy si to preliečia samé.

Geriatrická liečba orgánov tela: pošúchať telo celým jablkom, ktoré bolo aspoň 6 hodín uložené v záhradnej pôde. Realizovať 4 krát po 5 minút počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba tukového orgánu: vykopať dážďovky, umyť, rozrezať a iba dať na ruky. Potom rukami pošúchať telo. Stačí realizovať 2 krát počas 2 mesiacov. Natrieť z rúk na telo a osprchovať.

Pridaj komentár