Nikdy som nemala vážnejšie zdravotné problémy a preto som sa o svoje zdravie vedome nestarala. Teraz ale mám pocit, že je najvyšší čas niečo začať robiť, kým sa neobjavia následky. Cítim sa vyčerpaná. Zaujímalo by ma celkové zhodnotenie zdravotného stavu, kde sú slabiny, na čo by som si mala dávať v budúcnosti pozor.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. Príčina vašich problémov je v rovine stresu a už neštandardných psychických prejavov. Odporúčam zrealizovať vešteckú sondu do vašej psychiky.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca choroba, ale nie akútny stav. Príčinu ochorenia vnímať v tukových bunkách, ktoré produkujú asi 10 000 rôznych toxických látok.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo ju neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca choroba. Príčina chorobnosti je v prílišnom ukladaní anorganických minerálov do buniek kostnej drene. Zlé procesy trávenia. Zlé spracovanie medi. Anorganickú meď organizmus spracuje na organickú. U vás sa do organizmu sa dostáva veľké množstvo anorganickej medi. Pozeral som si veštecky podobné prípady a trpia únavou a pocitom prichádzajúcej bolesti.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo cievy v poriadku. Žily neobkreslilo, na viacerých miestach sa tvoria tzv. organické zátky. Teda neprietočnosť žilovej krvi a rôzne tlaky. Organizmus si nachádza voľné žily a zazátkované obchádza.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Teda organizmus sa dobre stará o túto oblasť.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto je lymfatický mok. Príliš veľa minerálnych anorganických látok. Slabá spolupráca lymfatických uzlín.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy (hypofýza, epifýza, štítna žľaza, nadobličky, vaječníky). Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť, ale nič akútne. Príčina ochorenia je ukladanie prílišného množstva nespracovaných anorganických minerálov.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo orgány a v nich uložené minerálne látky nežiaduceho charakteru. Neobkreslilo hrubé črevo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaci chorobný stav. Hrubé črevo nie je v poriadku. Drobné hromadenie glukózy. Poškodené bunky a do budúcna možné onko riziko. O stav hrubého čreva by ste sa mali vážne zaujímať. V bunkách sú minerály nežiaduceho charakteru.

Diagnostika psyché: no základ vašich zdravotných problémov je v rovine psychickej. Boli by vhodné rozsiahle psychoterapie a zmena životného štýlu. Celý organizmus je stresovaný a psychický tlak nedovoľuje tenkým črevám správne spracovať potravu. Osoby, u ktorých sa príliš hromadia nežiaduce minerály, sú apatické, trpia bolesťami a nechutenstvom.

Pridaj komentár