Chcem Vás požiadať o geriatrickú kontrolu po 2mesiacoch. Robila som všetky doporučené terapie, len nie až tak často, tak neviem, či nastali nejaké zmeny. Ďakujem.

Znovu ste ma požiadali, aby som sa veštecky pozrel, ako si vediete v geriatrickej liečbe smerujúcej k dlhovekosti ( B 118). Odporúčam zmeniť prístup, chcieť sa nielen vyliečiť, ale popracovať aj na udržaní dlhovekého zdravia. Ešte treba doriešiť molekulárnu úroveň, kde nemáte silné uhlíkové väzby. Sú v stave guličiek a potrebujete oceľové laná. Dlhovekosť zabezpečuje navyšovanie tvorby užitočných látok v tukových bunkách až na 10 miliónov. Prestaňte útočiť na pudy a aktivizujte celý systém liečby cez pudy.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: oblasti sú hlboko v poriadku až do génovej roviny. Molekulárna úroveň guličky a potrebujete oceľové laná. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika nervstva: všetko v poriadku až do génovej roviny. Molekulárna úroveň guličky a potrebujete oceľové laná. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: všetko v poriadku až do génovej roviny. Molekulárna úroveň guličky a potrebujete oceľové laná. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: všetko v poriadku až do génovej roviny. Molekulárna úroveň guličky a potrebujete oceľové laná. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: všetko v poriadku až do génovej roviny. Molekulárna úroveň guličky a potrebujete oceľové laná. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: všetko v poriadku až do génovej roviny. Molekulárna úroveň guličky a potrebujete oceľové laná. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v poriadku až do génovej roviny. Molekulárna úroveň guličky a potrebujete oceľové laná. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všetko v poriadku až do génovej roviny. Molekulárna úroveň guličky a potrebujete oceľové laná. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: bohužiaľ, nenavýšili ste žiadne tukové jednotky a klesli ste na 100 000 užitočných látok.

Geriatrická diagnostika pudov: začali ste odmietať činnosť pudov v črevách. Postupne ich zatvárate a odmietate ich ako nežiaducich jedincov v tele. Hovoríte si: Tak svoju robotu ste spravili a teraz vypadnite. Tak isto odmietate navyšovanie tvorby užitočných látok v tukových bunkách. Pokiaľ chcete, aby geriatrický program zostal aktívny, treba sa liečbe venovať vytrvalo ďalej. Pretože síce ste sa preliečili, ale všetko sa zatvorí. Prestali ste útočiť na Ufo vo vás, ale zato ste začali vybíjať svoju agresívnosť na pudoch. Dajte vedieť, či chcete pokračovať v liečbach.

REAKCIA NA PROFIL

Na základe konzultácie  s Vami chcem Vás poprosiť o vypracovanie návrhu liečby  podľa geriatrického profilu, za ktorý Vám veľmi pekne ešte raz ďakujem.

Geriatrická liečba molekulárna úroveň

Vystrihnúť z alobalu asi 10 štvorcov 10×10 cm, uložiť na seba, medzi vrstvy dať pár svojich vlasov a zabaliť ako balíček do alobalu. Prikladať na telo 4 krát po 20 minút, posúvať po tele.

Spraviť z alobalu asi 5 malých guličiek priemer 4 cm, spolu zabaliť do alobalu. Dovnútra medzi guličky dať fazuľu, ryžu, hrach. Ukladať na oblasť pankreasu asi 4 krát po 20 minút.

Zabaliť svoju ruku do 10 vrstiev alobalu a prikladať na telo asi 5 krát po dobu 40 minút.

Do alobalu z viacerých vrstiev zabaliť špendlíky, drobné mince a klince. Prikladať na telo asi 5 krát po dobu 20 minút.

Na dlaň si vložíte alobal a prikladať na telo, rôzne miesta. Robte tak asi 10 krát 10 minút.

Geriatrická liečba tukový orgán
Naďalej telo pravidelne umývať bielym jadrovým mydlom.

Geriatrická liečba pudy
Programovať sa pred spaním, aby išiel geriatrický program.

Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Pridaj komentár