Chcela by som vás poprosiť o kontrolný geriatrický profil. Prešli dva mesiace, urobila som všetko, ako som mala napísané. Chcela by som sa spýtať, ako sa darí mojim očiam. Ďakujem pekne.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zistil, ako si vediete v geriatrickom programe (B 134). Je tu vnímať hlavne postup vpred a treba podoťahovať všetky liečby do konca. A hlavne zmeniť vaše psychické postoje voči pudom.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: všetko v štandarde dlhovekosti, gény čisté. Treba vybudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň riziková, nedostatok uhlíkových väzieb a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika nervstva: všetko v štandarde dlhovekosti, gény čisté. Treba vybudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň riziková, nedostatok uhlíkových väzieb a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: všetko v štandarde dlhovekosti, gény čisté. Treba vybudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň riziková, nedostatok uhlíkových väzieb a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: všetko v štandarde dlhovekosti, gény čisté. Treba vybudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň riziková, nedostatok uhlíkových väzieb a treba riešiť. Po tejto liečbe realizovať dezinfekčnú liečbu voči mikroorganizmom a úplne obnoviť činnosť detskej žľazy. Budeme riešiť osobitne za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: všetko v štandarde dlhovekosti, gény čisté. Treba vybudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň riziková, nedostatok uhlíkových väzieb a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v štandarde dlhovekosti, gény čisté. Treba vybudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň riziková, nedostatok uhlíkových väzieb a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všetko v štandarde dlhovekosti, gény čisté. Treba vybudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň riziková, nedostatok uhlíkových väzieb a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pudov: pudy sú otvorené, ale ešte stále ich nechcete úplne vpustiť do tela. Hlavne pud teritoriálny, ktorý zodpovedá za imunitu. V niektorých častiach tela ste sa trucovito usadili a za žiadnu cenu nechcete pudy pustiť do očí, čo nie je rozumné. O oči sa chcete nezmyselne starať sama. A to nie je rozumné. Odovzdajte dlhodobo pudom celkovú starostlivosť o celé telo do poslednej bunky. Ešte stále si myslíte, že to spravíte lepšie ako pudy. To je iba vzdorovitá ilúzia.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v navyšovaní látok ste postúpili z 2 miliónov na 4 milióny, čo je výborný výsledok. No do tela tečie iba 20% a treba riešiť. Vnútorne sa bránite natekaniu chemických látok z tuku. Chceli by ste byť umŕtvená jogínka a nemať nič spoločné s bežným životom. Skúste zmeniť prístup. Vypracujem vhodnú terapiu.

Geriatrická diagnostika očí: kyvadlo ich obkreslilo. Ešte je v nich veľa slabých miest. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby, čo je zlepšenie. Slabé miesta pozvoľna ustupujú. Orgániky v bunkách očí sa postupne opravujú, ale ide to pomaličky. Bunkové jadrá sa postupne preberajú k životu. Mitochondriálne jadrá spevneli k dlhovekosti. To je veľmi dobré. Chromozómy sa postupne opravujú a spevňujú. Bohužiaľ, gény na likvidáciu očí zostali, ale jeden gén ste už upratali, čo je pokrok. Molekulárna úroveň je úplne rozbitá a veľmi riziková, treba riešiť.

Geriatrická liečba 6 neurónových oblastí: do orechovej škrupiny uložiť kúsky hnedého múmia, vložiť to dovnútra rozrezaného jablka a obaliť alobalom. Prikladať na telo aspoň 5 krát za dva mesiace na dobu 20 – 30 minút. Zviazať viazací drôt do tvaru párky a v strede previazať alobalom a vložiť mincu pod alobal. Prikladať na telo 50 krát na 10 minút počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba gény dlhovekosti: do žltého melónu vložiť alobalom obalené jablko s orechom a múmiom. Asi 4 hodiny to mať pri sebe. Realizovať 3 krát po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba molekulárnych štruktúr: kus kuracieho mäsa omotať drôtom a zabaliť do alobalu, aplikovať na telo. Vždy čerstvé aspoň 5-7 krát za 2 mesiace. Terapia trvá aspoň hodinu.

Geriatrická liečba imunitná: zabaliť kus kapustných listov, petržlen, zeler do alobalu, všetko zasypať majoránkou a prikladať na telo. Aspoň raz na dobu 1 hodiny.

Geriatrická liečba tukových modifikácií: biele mydlo na pranie na telo. Telo natierať mandľovým krémom alebo šúchať nastrúhanými mandľami. Predtým odskúšať reakciu kože. Pri cvičení v posilňovni silne zaviazať obväzom ruku alebo nohu na jednom mieste, pokiaľ cítiť stŕpnutie, tak uvoľniť a znovu zaviazať, opakovať 20 minút. Aspoň 10 krát pod dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba očí: prikladať na oči cez vreckovku kamennú soľ. Realizovať 10 krát na 5 minút. Používať psychowolkman, ktorý má svetelné efekty a praktizovať do očí aspoň 5 krát na 20 minút. Na začiatku opatrnejšie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.