V novembri som vám písala, že mám časté kvasinkové infekcie. Zistili ste, že mám slabú imunitu, mám si dlhodobo nahrievať podbruško, užívať prípravky z mora Krill- tie som zohnala teraz, doposiaľ som užívala podobné prípravky. Podbrušie si nahrievam stále. Odvtedy sa mi výtok zopakoval dva razy. Poprosila by som o vypracovanie geriatrického profilu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa hlbšie pozrel až na úroveň buniek, čo sa deje vo vašom organizme. Potvrdzuje sa znovu, že máte problémy s mikroorganizmami a celkovou imunitou voči nim.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo 5 neurónových oblastí v poriadku. Neobkreslilo mozoček. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčinou sú poškodené drobné úseky neurónov a presun aktivít na ďalšie oblasti. Obsah U vitamínu je nedostatočný. Celkovo je stav neurónových oblastí ako u 80 ročnej osoby. Váš vek je iba 34 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je nedostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Delenie buniek je všade dostatočné. Stav ako u 60 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začiatok chorobnosti. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je nedostatočný. Príčina choroby je v bielom tuku, ktorý produkuje látky, ktoré škodia pankreasu.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku všetko. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Vitalita bielych a červených krviniek je dobrá.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začiatok chorobnosti. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované. Agresívny útok zmenených buniek tuku. Lymfatické uzliny nemajú na svojom povrchu biele krvinky. Oslabená imunita voči mikroorganizmom.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: kyvadlo obkreslilo v poriadku všetko. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo maternicu a podbrušie. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca choroba. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Výtok nie je ani tak spôsobený mikroorganizmami, ako zle sa hojacimi miestami v maternici. Na týchto miestach sú premnožené mikroorganizmy. Pošvová žliazka pracuje na plný výkon. Nehojace sa ranky vytvárajú živnú pôdu pre bežné mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 70. Vnímam tu čierne nežiaduce modifikácie a v tukových bunkách sa tvorí -1000 nežiaducich a telu škodlivých látok. Príčina chorobnosti je v tejto oblasti tela.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je na všetkých úrovniach dostatočná. Množstvo neštandardných buniek je nízke. Glukózové hromadenie žiadne. Imunita voči baktériám, vírusom, hubám, prvokom a roztočom je nedostatočná. Imunita na povrchu buniek je nedostatočná a slabá je aj v jadrách buniek. Najhoršie baktérie sú v tukových bunkách. Pochádzajú z prostredia cintorína. Najviac vírusov je v podbruší. Bežne sa vyskytujú na toaletách. Hubovité mikroorganizmy nežiaduce sú v bielom tuku. Bežne žijú v srsti králika. Nežiaduce prvoky v kostnej hmote. Treba dezinfikovať a obnoviť celkovú mikrobiálnu imunitu v organizme.

Tento stav vznikol užívaním antibiotík, na ktoré ste pravdepodobne precitlivená a ničí to imunitný mechanizmus.

Pridaj komentár