Chcem vás poprosiť o kontrolnú diagnostiku môjho zdravotného stavu. Prehrýzala som sa tým dlho a ťažko, trochu som si to skomplikovala pracovnými problémami. Budem rada, ak som sa pohla aspoň o centimeter a vy mi napíšete ďalší postup. Možno sa mi to zdá, ale mám pocit, že sa mením- vracajú sa mi chute a režim, aký som mala pred 20 rokmi.

Požiadali ste ma, aby som skontroloval, ako si vediete v liečbe. Môžem skonštatovať, že stav sa začal zlepšovať a organizmus začína fungovať normálne. Treba dotiahnuť liečby k úplnému vyrovnaniu horčíka v tele.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je ešte stále nízky. Jedzte viac kapusty, kyslej alebo surovej raz do týždňa ako prílohu k hlavnému jedlu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Zvýšte príjem vitamínu E, ktorý sa nachádza v orechoch, mandliach, lieskových orieškoch, slnečnici apod.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: kyvadlo obkreslilo blany tela. Tvoria sa modifikované bunky, ktoré vchádzajú do tukových buniek, čo sme chceli dosiahnuť. Tak isto sa modifikovali chrupavkové bunky a putujú do stien krvného riečišťa a upravujú jeho činnosť. Okosticové bunky sa budú meniť v užitočné efekty. Všetko dobré trendy.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Biele a červené krvinky sú v pohode.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika biochemická: najslabšie biochemické miesto je ešte tuk tela. Treba obkladať telo alebo natierať šťavami z mrkvy, rajčín, petržlenu, zemiakov pred sprchovaním raz do týždňa po dobu 2 mesiacov. Natrieť, nechať pôsobiť a umyť bielym jadrovým mydlom, nie hnedým. Hladina horčíka sa stabilizovala. Celkovo v tele ale ešte tukové bunky sťahujú k sebe určité množstvá.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je.

Geriatrická strava cez kožu: cez kožu treba dostať trstinový cukor. Rozpustiť v pohári vody a poumývať telo. Nechať pôsobiť a opláchnuť. Raz do týždňa počas mesiaca.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo ešte neobkreslilo tukové bunky. Stupeň chorobnosti je 40, čo je oproti minulému diagnostikovaniu výrazné zlepšenie. Čiernych modifikácií tvaru C ubudlo, ale zostalo ešte asi 10. Tuk neprodukuje žiadne škodlivé látky, ale zatiaľ ani užitočné. Chcelo by to umývať telo šťavami zo zeleniny, uviedol som vyššie. Zájdite na lúku a pošúchajte hlavne ruky a nohy kvietkami na lúke. Stačí raz. Ukladať na telo listy z rôznych stromov – lipa, breza, dub, čerešňa, jabloň. Stačí raz.

Geriatrická diagnostika hladiny horčíka: nie je ani pod minimom, ani nad. Zásadné zlepšenie. Organizmus postupne vytvára jeho rezervy v tele. Ešte stále ho zbytočne konzumujú tukové bunky, ale slabšie. Pokračujte v liečbe.

Pridaj komentár