Chcel by som vás požiadať o kontrolu zdravia formou geriatrického profilu.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil vaše snaženie o vyliečenie (A786). Celkovo sa začínate zlepšovať, no zatiaľ nie v najhoršej oblasti a to sú vaše poškodené svaly. Dokončite liečbu v kryo komore a ohláste sa na ďalšie procedúry na ozdravenie buniek svalov pomocou geriatrických terapií.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Váš skutočný vek je 19 rokov. Obsah U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku, aj obličky. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika svalov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60. Stav buniek ako u 80 ročnej osoby. Delenie buniek je vyčerpané a nedostatočné. Nedošlo k zlepšeniu, stav pretrváva. Príčina chorobnosti sú genetické modifikácie v bunkách svalov. Organizmus poškodil bunky vysokými horúčkami ešte v embryonálnom vývoji. Dokončite liečby v kryo komore, aj celú procedúru a postúpime do ďalšej liečby.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo a začal produkovať asi 1000 užitočných látok do tela. Objavili sa v tuku modifikácie veľkosti dlane a preliečujú organizmus.

Geriatrická diagnostika nočnej biochémie: v noci neprebieha dostatočne proces regenerácie a obnovy. Vaše sny naznačujú, že v noci máte zvláštne psychické stavy podobné klinickej smrti a kontaktujete sa so svetom mŕtvych spomienok na spôsob anjelských sfér. Odporúčam začať prísne programovanie, aby sa tak nedialo a vy ste mali štandardný nočný stav vedúci k údržbe organizmu. Naštudujte si Snovú školu a poradňu. Priebežne píšte svoje úvahy o snoch.

Pridaj komentár