Rada by som poprosila o kontrolu geriatrického programu.

Dali ste sa znovu zdiagnostikovať, ako napredujete v geriatrickej liečbe (A 817). Je mi ľúto, ale neprinášam dobré správy. Váš geriatrický postup sa zastavil a je tu negatívny spätný chod. Sama píšete, že z liečby niečo robíte a niečo nerobíte. Tak isto vidieť neželaný vzťah k pudu sebazáchovy. Verím, že svoj postoj k zdraviu pozmeníte.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je nedostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je podráždenosť a nervozita, teda psychické faktory. Hladina C vitamínu cez kožu je nedostatočná.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Nežiaduce mikroorganizmy od psa. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Kyvadlo neobkreslilo svaly. Stupeň chorobnosti je 50. Príčina chorobnosti je ochabnutosť svalov.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. V hodnote užitočných látok bohužiaľ klesáte zo 40 000 na 10 000.

Geriatrická diagnostika modifikácií: ešte ich máte, ale postupne sa rozpadávajú a strácajú.

Psyché: vaša psychika je v stave istoty, že ste zdravá. S pudom sebazáchovy sa hráte ako s dieťaťom a oblbujete ho. Je spokojný a nepodieľa sa na geriatrickom ozdravení tela. Skôr chcete liečbu diagnostikovať a riadiť anjelskými sférami, čo nie je dobrý prístup. Obrázky jaskýň si prezeráte ak turistka a nie ako osoba, ktorá prišla do jaskyne zomrieť. Celkovo máte voči niektorým terapiám odpor.

Nočná biochémia: nočný stav neprospieva geriatrickému programu a skôr ho ničí. Príliš túžite po duchovnosti a malý záujem máte o fyzické telo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.