Požiadali ste ma, aby som vás znovu zdiagnostikoval, ako si vediete pri geriatrickom ozdravení. Bohužiaľ, robil som to dvakrát. Bezdôvodne ste zaútočili na pud sebazáchovy v črevách a nedal sa s ním konzultovať ďalší postup. Odporúčam blokovať takéto stavy. Teraz cítiť, že ste si dali povedať, budete sa mu podriaďovať a nebudete svoj ľudský rozum stavať nad miliardu rokov budované pudové zložky vášho tela. Celkovo si vediete dobre a verím, že sa ozdravíte.

Geriatrická diagnostika psyché: musíte byť neustále v stave, že zomierate alebo sa idete zabiť do niektorej jaskyne. V tomto stave ste trvalo. Vtedy môže fungovať pud sebazáchovy v črevách a to dovoľuje pýtať sa ho, ako má vyzerať vaša geriatrická liečba.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tukovom orgáne produkujete asi 40 000 užitočných látok pre telo.

Modifikácia tuku „palce“: Vyžaduje mať každý deň predstavy, ako si tetujete texty na telo. Ide o sugeráciu, ktorá dopomôže k takýmto modifikáciám.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: máte ich v stave obnovy. Pud sebazáchovy ich znovu obnovuje. Potrebujete sa omývať Solfatanom, močom, múmiom, hlinou z jaskyne. Každú položku osve dostať ako roztok na telo. Potrieť a nakoniec zmyť. Telo umyť jadrovým mydlom podľa výberu pudu sebazáchovy. S jadrovým mydlom aplikovať aj zelerovú šťavu. Namydliť sa a do toho rozriedenú šťavu.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: počas týždňa aj trikrát použiť jadrové mydlo na celé telo a do toho použiť trochu bravčového tuku. Všetko poriadne namydliť a pomasírovať. Potom na telo krém s propolisom.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: psychicky si predstavovať, ako do vás lezú všetky druhy chorôb okrem mikroorganizmov. Raz do týždňa.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: realizovať omývanie tela kávou. Striedať s rozpustenou čokoládou a masáž tela. Najlepšie várová čokoláda. Na záver telo pošúchať kúskami hovädzieho mäsa.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: prikladať si rôzne mince rovno z peňaženky a tak isto pohár alebo kus skla na telo.

Modifikácia tuku „plochá špirála“: zájdite si do lesa, prineste si mach a kúsky kôry s riasami. Treba raz do týždňa s tým šúchať telo. Tieto modifikácie sa starajú o zdravú kožu.

Modifikácia tuku „éčka“: umožňuje lepšie spaľovanie tuku. Ukladať na oblasť brucha v spodnej časti magnetické pásy.

Nočná biochémia: máte zbytočný strach, že všetko v noci zabudnete. Pustite sny, aby prebehli. Uvedomujte si, že snové symboly a to, čo sa vám sníva, nemá nič spoločné s reálnymi obrazmi života. Tak isto pustite obrazy pre geriatrickú liečbu. Blokujete iba také snové obrazy, ktoré by škodili a tie môžu byť pekné, ale aj škaredé. Nemanipulujte so snami. Dajte im slobodu. Programujte sny, ale neriaďte ich po svojom.

Pridaj komentár